Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšia Slovenka spred rokov a jej zmena imidžu: Z brunetky je dnes pomaly blondínka

Slovenské celebrity

Bývalá Miss Slovensko 2007, Veronika Husárová, dnes už Vágnerová, patrila vždy k tmavovláskam a inak sme si ju ani nevedeli predstaviť. Dnes sa z nej však postupne stáva blondínka a musíme uznať, že jej to pristane ešte viac. Presvedčte sa sami.

Kedysi tmavovláska

Veroniku si pamätáme všetci ešte z čias, keď sa stala slovenskou kráľovnou krásy v roku 2007 a jej neoddeliteľnou súčasťou boli aj jej prirodzene tmavé vlasy a tmavé oči. Pravdu povediac jej to v tejto kombinácii veľmi pristalo a inak sme si u možno nevedeli ani predstaviť. 

Mohlo by vás zaujímať: Barbora Rakovská vie, čo znamenajú namáhané vlasy: Tento zázrak jej však vždy pomohol vrátiť stratený lesk

Postupné zosvetlenie

Avšak rokmi zatúžila aj Veronika po zmene farby vlasov. Postupne teda začala so zosvetľovaním svojej koruny krásy a dopadlo to takto. Tmavší vrch vlasov si nechala a zosvetlila len konce. 

Dnes takmer blondínka

No prednedávnom sa na svojej sociálnej sieti pochválila novou, takmer celkom blond hrivou, za ktorou stojí jej dvorný kaderník, ktorý má na svedomí mnohé vydarené stylingy vlasov slovenských celebrít, Patrik Suši Veselý. Hoci by sme si Veroniku ako skoro blondínku nevedeli predstaviť, výsledok naozaj pozitíve prekvapil. Posúďte sami. 

Čítajte tiež: Odvážna Kristína Kormúhová a jej zmysel pre axtravaganciu: Táto kráska sa rozhodne nebojí experimentovať

V kombinácii so sexi outfitmi

Nielen modelka, ale dnes už aj mamina Veronika je skutočne nádherná žena, ktorá vie, čo jej pristane. Kombinácia zosvetlených koncov vlasov a teraz už aj nových takmer celkom blond vlasov a týchto outfitov je toho dôkazom. Inšpirujte sa, ako sa to robí.

Neprehliadnite: Známe krásky a ich štýlové outfity: Najkrajšia Slovenka so štipkou rebélie, Michaela Kocianová stavila na jednoduchosť

Páči sa vám Veronika viac ako tmavovláska alebo blondínka?

spolu hlasovalo 510 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus