VIDEO: Pôvabná Veronika Vágnerová a jej jedinečný štýl: Sexi mamička prezradila, čo ju inšpiruje!

Bývalá kráľovná krásy a sexi mamička Veronika Vágnerová nám v rozhovore pre Feminity prezradila viac o svojom životnom štýle, osobnom vkuse či pohybe, ktorý ju udržiava vo forme.

Inšpiratívna Veronika Vágnerová životnom štýle a móde

Inšpiratívna Veronika Vágnerová životnom štýle a móde

Zdroj: Vlado Anjel

Vo Feminity dávame okrem iného priestor aj zaujímavým Slovenkám, ktoré nás niečím inšpirujú. Jednou z nich je zaručene aj krásna misska Veronika Vágnerová, ktorú sme zastihli na premiére filmu 50 odtieňov slobody. Očarujúca kráska priblížila viac o svojom životnom štýle a porozprávala nám tiež, z čoho čerpá inšpiráciu v oblasti módy.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s krásnou Veronikou Vágnerovou, ktorá patrí medzi inšpiratívne ženy

Prečítajte si aj: Premiéra filmu 50 odtieňov slobody: Štýlová Alena Pallová či očarujúca Veronika Vágnerová!

Miluje čiernu

Pri pohľade na jej štýl si zaručene všimnete, že Veronika preferuje elegantnú čiernu, na ktorú nedá dopustiť. „Ja mám rada minimalistický štýl, takže sa to snažím vždy tak pokombinovať. Taktiež milujem čiernu. Niektorí mi to vyčítajú, hlavne moja rodina, že som stále v čiernom. Ja však čiernu považujem za veľmi sexi a so správnymi doplnkami vie vyzerať aj zaujímavo a nie stroho,“ prezradila s úsmevom.

Vo forme

Zaujímalo nás, ako sa štýlová mamička udržiava vo forme a čomu vďačí za štíhlu postavu. „V prvom rade ma vo forme udržiava môj syn. On je taký malý špekulant a naozaj má kopec energie, takže psychicky aj fyzicky má dosť udržiava vo forme. Ale dá sa povedať, že som prepadla joge,“ dodala úprimne.

Zdravé stravovanie

Krásna Veronika Vágnerová nám taktiež objasnila, ako je to s ňou a zdravým stravovaním. „Ja som sa týmto zdravým stravovaním začala zaoberať, až keď sa narodil môj syn, lebo dovtedy som to až tak strašne neriešila. Začala som variť a inšpirovala ma Mirka Luberdová, ktorá sa vlastne zdravo stravuje a tie recepty sú vynikajúce, veľmi mi chutia,“ povedala s nadšením.

Inšpirujte sa: Milovníčka zdravej výživy: Mirka Luberdová nám prezradila, ako si urobiť sviatočné jedlá o niečo ľahšie

Foto:
Vlado Anjel, instagram.com/veronika.vagnerova, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba