Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Karolína Chomisteková na Plese v opere 2019: Hviezdila v rovnakých šatách od Valentina ako tieto krásky

Slovenské celebrity

Pôvabná riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, sa zúčastnila aj tohtoročného 19. benefičného Plesu v opere. Jej róba od Maison Valentino si zaslúžila svoju vlastnú pozornosť, zaujala dámy svetových rozmerov.

Večer 12. januára sa niesol v honosnej atmosfére. Historická budova Slovenského národného divadla privítala svojich hostí vo veľkolepom štýle a uviedla už 19. ročník benefičného Plesu v opere. Na kráse mu pridala aj bývalá Miss a v súčasnosti riaditeľka tejto súťaže na Slovensku, Karolína Chomisteková.

FEMINITY TV: Pozrite sa na šaty Karolíny Chomistekovej od Maison Valentino pri príchode na Ples v opere 2019

Prečítajte si tiež: Lucia Hablovičová nedá dopustiť na Ples v opere: Len na krásu sa nikdy nespoliehala, tomuto sa dnes venuje

Šaty ako zo sna

Karolína sa predviedla v róbe z ružovej jemnej látky posiatej čiernymi srdiečkami od módneho domu Valentino.

Šaty doplnila jemným make-upom, ktorý bol postavený na rozjasnení jej tváre, očné tiene sa držali ružovej línie. Zverila sa do rúk make-up artistke Zuzane Šutjakovej a o vlasy sa jej postaral Julo Hospodár.  

Inšpirované ženskosťou

Riaditeľka súťaže Miss si vzala k srdcu aj tému tohtoročného Plesu v opere. Zapsódiu radosti vyjadrila jednoznačne sviežim romantickým lookom a šatami v ružovej, ktoré iba podčiarkli jej bezchybnú postavu. 

Mohlo by vás zaujímať: Moderátorky Plesu v opere za posledných 18 rokov: Kráľovná plesu Božidara Turzonovová a ďalšie oslnivé dámy

Plné pozitívnych ohlasov

Šaty, ktoré si na Ples v opere 2019 zvolila Karolína Chomisteková sa tešili obľube aj na známej českej dáme. Počas roka si ich obliekla aj manželka Leoša Mareša, Monika Koblížková Marešová. Obom neskutočne pristali, jemná bledoružová látka krásne kontrastovala s vlasmi Karolíny i Moniky.

Páči sa vám róba od Valentina, ktorú si Karolína Chomisteková zvolila na Ples v opere?

spolu hlasovalo 400 ľudí

- Najčítanejšie -