Presunúť na hlavný obsah

Vyberajte plesové šaty k odleskom vašej pleti: Nebojte sa farieb, máme pre vás rady, ako sa vyhnúť nevkusu

Móda

Farby sa počas plesovej sezóny šplhajú hore po rebríčku obľúbenosti. Nebráňte sa im, práve naopak, vyhľadávajte ich na základe týchto rád a dodajte tak lesk odtieňu svojej pleti.

Žiara k jemnému opáleniu

O svoju pokožku sa pred samotným plesom určite vzorne postaráte. Ak sa jej rozhodnete dodať jemné opálenie, nebojte sa ani výrazných odtieňov farieb, ktoré niekedy počas bežných dní zavrhujete. Zelená či jemné odlesky žltej sú na túto príležitosť ako stvorené. 

Prečítajte si tiež: Typy náušníc, ktoré môžete nosiť s dlhou plesovou róbou: Stavte na tieto kúsky plné lesku a originality

Ryšavky majú vkus

Farba, ktorá je u mnohých ryšaviek obľúbená, sa tlačí do popredia neustále viac. Zelená sa hodí červenovláskam, viac však lichotí aj ich bledej farbe pleti. Nebojte sa preto vytiahnuť takéto šaty za akýchkoľvek okolností, oceníte hlavne ich originalitu.

Olivovej pokožke dodajte jemnosť

Ak máte pocit, že ste prirodzene snedá, neváhajte zaexperimentovať s pastelom. Takéto jemné farby sa vpijú do vašej pokožky a vytvoria kontrast, na ktorý sa každý nebude vedieť vynadívať. 

Odlesky, ktoré pristanú každej

Šperky sú najlepšími priateľmi ženy, nielen ak sa jedná o plesovú sezónu. Prečo by ste si preto práve šperky nemali pretaviť do svojich šiat? Budú zachytávať pohyby vášho tela a odkryjú krivky, ktoré máte. 

Mohlo by vás zaujímať: Exkluzívne náušnice a šperky: Nemusíte meniť celý outfit, doplnky to vybavia za vás

Bledá pleť si žiada štýl

Jednu radu máme rozhodne aj pre plavovlásky. Tie by sa totiž mohli podvedome zahaľovať do čiernej, len aby vytvorili kontrastnú farebnú kombináciu. Pokúste sa však urobiť pravý opak a ukážte, že je vo vás kúskok jemnej víly.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe