Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krištáľové krídlo: Jarmilu Lajčákovú-Hargašovú vyniesol strih šiat medzi esá, Matej Tóth s krásnou manželkou

Slovenské celebrity

22. ročník slávnostného udeľovania cien Krištáľové krídlo sa nieslo tradične v duchu oceňovania osobností výnimočných vo svojom odvetví. Ako to vyzeralo počas večera na červenom koberci a ktoré známe osobnosti prišli tento projekt podporiť?

FEMINITY TV: Krištáľové krídlo a atmosféra slávnostného večera počas príchodu hostí v novej budove SND

Jarmila Lajčáková-Hargašová

Moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová zvolila na slávnostný večer jednoduchú nadčasovú róbu v bielej. Na to, aby dáma pôsobila očarujúco netreba niekedy veľa. Práve jednoduchosť šiat ju vyniesla medzi esá.

Sledujte: VIDEO: Róby Sloveniek z Plesu v opere 2019: Éterická Jana Pištejová, Zlatica Puškárová krásne docielila osí pás

Lenka Tóthová

Spoločnosť nášmu najúspešnejšiemu atlétovi v chôdzi Matejovi Tóthovi robila manželka Lenka. V červenej asymetrickej róbe s chockerom okolo krku pôsobila ako dáma. Lenka už viackrát potvrdila fakt, že na spoločenských udalostiach dodržiava s manželom etiketu ako úctu k hostiteľovi.

Katarína Knechtová

Speváčku Katarínu Knechtovú si získala čipka. Tá dokáže byť veľmi romantická, nežná, ale aj zvodná. Róba kopírovala jej ženské krivky a v spojitosti s vizážou vytvárala harmonický look.

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham si vybrala na tento večer pompéznejšiu róbu v púdrovom odtieni. Aplikácie v oblasti dekoltu jej rozžiarili tvár, aby vynikla jej vizáž. 

Danka Barteková

Slovenská strelkyňa Danka Barteková počas Krištáľového krídla pútala pozornosť v tmavomodrej obtiahnutej róbe. Keď sa športovkyňa oblečie za dámu, vždy vyzerá inak, ako sme zvyknutí pri športových výkonoch a Danka predviedla tentoraz svoju nežnú stránku.

Karin Haydu

Moderátorka večera a herečka Karin Haydu mala počas večera oblečenú honosnú róbu v zlatistých odtieňoch. Po skončení ju vymenila za fuchsiovú asymetrickú róbu, ktorá k jej výrazným črtám tváre bola dobrou voľbou.

Neprehliadnite: Ples v opere 2019: Zlatica Puškárová prezradila svojimi šatami trend roka 2019: Všimli ste si tento detail?

 

Zuzana Vačková

Herečka Zuzana Vačková zvolila kombináciu sukne s topom. Mimochodom tento model róby sa práve tento rok stáva jedným z kľúčových trendov ako variant klasickej slávnostnej róby. 

Sisa Lelkes-Sklovská

Operná diva Sisa Lelkes-Sklovská sa so svojím manželom zladili do uniformného štýlu. Čo sa týka farby, čierna je tá, ktorú tentoraz preferovali. 

Ktorá róba sa vám tentoraz páčila najviac?

spolu hlasovalo 2774 ľudí

Diskusia k článku

comments powered by Disqus