Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krištáľové krídlo: Jarmilu Lajčákovú-Hargašovú vyniesol strih šiat medzi esá, Matej Tóth s krásnou manželkou

Slovenské celebrity

22. ročník slávnostného udeľovania cien Krištáľové krídlo sa nieslo tradične v duchu oceňovania osobností výnimočných vo svojom odvetví. Ako to vyzeralo počas večera na červenom koberci a ktoré známe osobnosti prišli tento projekt podporiť?

FEMINITY TV: Krištáľové krídlo a atmosféra slávnostného večera počas príchodu hostí v novej budove SND

Jarmila Lajčáková-Hargašová

Moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová zvolila na slávnostný večer jednoduchú nadčasovú róbu v bielej. Na to, aby dáma pôsobila očarujúco netreba niekedy veľa. Práve jednoduchosť šiat ju vyniesla medzi esá.

Sledujte: VIDEO: Róby Sloveniek z Plesu v opere 2019: Éterická Jana Pištejová, Zlatica Puškárová krásne docielila osí pás

Lenka Tóthová

Spoločnosť nášmu najúspešnejšiemu atlétovi v chôdzi Matejovi Tóthovi robila manželka Lenka. V červenej asymetrickej róbe s chockerom okolo krku pôsobila ako dáma. Lenka už viackrát potvrdila fakt, že na spoločenských udalostiach dodržiava s manželom etiketu ako úctu k hostiteľovi.

Katarína Knechtová

Speváčku Katarínu Knechtovú si získala čipka. Tá dokáže byť veľmi romantická, nežná, ale aj zvodná. Róba kopírovala jej ženské krivky a v spojitosti s vizážou vytvárala harmonický look.

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham si vybrala na tento večer pompéznejšiu róbu v púdrovom odtieni. Aplikácie v oblasti dekoltu jej rozžiarili tvár, aby vynikla jej vizáž. 

Danka Barteková

Slovenská strelkyňa Danka Barteková počas Krištáľového krídla pútala pozornosť v tmavomodrej obtiahnutej róbe. Keď sa športovkyňa oblečie za dámu, vždy vyzerá inak, ako sme zvyknutí pri športových výkonoch a Danka predviedla tentoraz svoju nežnú stránku.

Karin Haydu

Moderátorka večera a herečka Karin Haydu mala počas večera oblečenú honosnú róbu v zlatistých odtieňoch. Po skončení ju vymenila za fuchsiovú asymetrickú róbu, ktorá k jej výrazným črtám tváre bola dobrou voľbou.

Neprehliadnite: Ples v opere 2019: Zlatica Puškárová prezradila svojimi šatami trend roka 2019: Všimli ste si tento detail?

 

Zuzana Vačková

Herečka Zuzana Vačková zvolila kombináciu sukne s topom. Mimochodom tento model róby sa práve tento rok stáva jedným z kľúčových trendov ako variant klasickej slávnostnej róby. 

Sisa Lelkes-Sklovská

Operná diva Sisa Lelkes-Sklovská sa so svojím manželom zladili do uniformného štýlu. Čo sa týka farby, čierna je tá, ktorú tentoraz preferovali. 

Ktorá róba sa vám tentoraz páčila najviac?

spolu hlasovalo 2775 ľudí

- Najčítanejšie -