Presunúť na hlavný obsah

Ples v opere 2019: Zlatica Puškárová prezradila svojimi šatami trend roka 2019: Všimli ste si tento detail?

Slovenské celebrity

Dobročinný Ples v opere 2019 si každoročne nenechá ujsť moderátorka Zlatica Puškárová. Rovnako verná je aj výberu plesovej róby. Uhádnete, od koho mala tieto kvetované šaty?

Moderátorka Zlatica Puškárová patrí medzi obľúbené tváre a stálice Plesu v opere, kde sa každoročne zúčastňuje pracovne. S davom však nikdy nesplýva, práve naopak. Výberom róby sa radí medzi tie najväčšie esá tohto jedinečného plesu, ktorý štartuje plesovú sezónu na Slovensku.

Sledujte: VIDEO: Ples v opere 2019 a červený koberec: Matej Tóth s krásnou manželkou Lenkou a ďalšie elegantné páry

Strih šiat a vzor, ktorý lichotí jej vzhľadu

Šaty, v ktorých sa predviedla na Plese v opere Zlatica Puškárová, návrhárka Jana Pištejová zverejnila pár dní pred začatím plesu, no neprezradila, koho figúru budú zdobiť. Prepracovaný strih róby s dôrazom na osí driek krásne nielenže predĺžil postavu jej nositeľky, ale vykúzlil tiež postavu presýpacích hodín. Boli inšpirované viktoriánskymi detailmi a kvetmi: „Milujem prírodné motívy, pretože odrážajú krásu prírody, navyše, na šatách vždy pôsobia optimisticky až romanticky. V rámci súčasných trendov je práve prírodný ten, čo ma oslovil. Baví ma hrať sa s textúrami a detailmi a štylizovať šaty vždy trocha inak,“ prezradila nám návrhárka Jana Pištejová. 

Mašľa ako trend roka 2019

Tento rok si svoje miesto opäť získali mašle. Detail, ktorý je veľmi ženský, mala na sebe aj známa moderátorka. Viktoriánsky štýl ženám pristane a urobí ich nežnejšími, z tohto dôvodu si získava vždy na popularite. Ak však zvolíte mašľu, ostatné doplnky voľte minimalistickejšie. Jeden výrazný akcent stačí. 

Jana Pištejová vie, čo ženy od plesových šiat očakávajú

Módna návrhárka a kráľovná plesových šiat Jana Pištejová sa riadi tým, čo žene pristane. Charakteristický rukopis návrhárky s dlhoročnými skúsenosťami, predviedli na Plese v opere jej viaceré klientky. V historickej budove Slovenského národného divadla nechýbala ani samotná návrhárka. Sama sebe je najlepšou reklamou a svedčí o tom aj výber týchto šiat. Jana v nich vyjadruje presne to, o čom plesová sezóna je.

O vizáž sa jej postarala známa make-up artistka Zuzana Šutjaková, s ktorou sú dlhoročné kamarátky a často je medzi modelkami, ktoré jej predvádzajú počas prehliadok. Vlnité vlasy mali na svedomí zase šikovné ruky hair stylistu Jirka Blatného. 

Páčia sa vám šaty z dielne návrhárky Jany Pištejovej?

spolu hlasovalo 602 ľudí

Áno
543
Nie
59

- Najčítanejšie -