Presunúť na hlavný obsah

Najromantickejší záber a šaty Barbory Krajčírovej: Deň pred svadbou vyzerala po boku svojho muža nádherne

Slovenské celebrity

Moderátorka Barbora Krajčírová (Rakovská) má po svojom boku muža, ktorý presne vie, po čom túži ženské srdce. Deň pred svadbou jej to pristalo ako v rozprávke, aj vďaka tomuto stylingu, ktorý ladil s romantickým prostredím.

Moderátorka Barbora Krajčírová si koncom roka zaspomínala na najkrajšie chvíle, ktoré ju stretli v uplynolom roku. Svadba s mužom, ktorý jej pripravil to najkrajšie prekvapenie – romantiku a západ slnka s takýmto výhľadom. 

Prečítajte si: VIDEO: Linda Nývltová vyberala róbu podľa jediného kritéria: Tipovali by ste, že táto kráska robí modelku už 20 rokov?

Romantický boho štýl

Boho, štýl, v ktorom blondínka očarila možno definovať ako prirodzený, uvoľnený štýl s dôrazom na ženskosť. Nariasené šaty s divokými vzormi v podobe kvetín vyvažuje farebná paleta. Tóny sa nesú v zemitých odtieňoch, púdrových alebo pastelových. Dlhé rozviate šaty značky Hellenski so zvýrazneným pásom v podobe ležérne previazaného pásika na nej vynikli. Vyčesaný štýl a výrazné náušnice z butiku Blogerinas. Mimochodom, práve nadchádzajúcu sezónu ohlásili comeback veľké náušnice. Slovenky ich milujú.

Počas svadobných príprav bola moderátorka taktiež nastylovaná do romantického ducha. Svadobné šaty mala z butiku Svadobného salónu WEM.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Róby Sloveniek z Plesu v opere 2019: Éterická Jana Pištejová, Zlatica Puškárová krásne docielila osí pás

Vintage vizáž jej všeobecne pristane

Moderátorka Barbora Krajčírová so svojimi výraznými črtami tváre môže experimentovať. Obľúbuje výrazné rúže a čo sa týka vlasových stylingov, je otvorená širokému spektru účesov. Tento romantický lúčny štýl jej pristane, nehovoriac o kvetoch.

Romantické gestá, ktoré ženy milujú

Ženy milujú romantické gestá a známa moderátorka zrejme nie je výnimkou. Romantika v Paríži pri Eiffelovke, kde boli ešte pred svadbou, vzbudila už vtedy veľa pozitívnych ohlasov. Dvojica spolu ladí a pôsobia ako naozaj krásny pár.

- Najčítanejšie -