Dara Rolins ukazuje svoje vypracované bruško: Tejto aktivite dáva prednosť pred akýmkoľvek iným cvičením

Speváčka Dara Rolins má postavu ako zo sna. Zimné dni si vychutnávala na exotickom Bali, práve tam ju mohla ukázať v plavkách v plnej kráse. Jej obľúbené cvičenie ju drží vo forme, nedá dostupiť na túto aktivitu.

Cvičenie je pre Daru dôležitým zdrojom energie i inšpirácie

Cvičenie je pre Daru dôležitým zdrojom energie i inšpirácie

Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Slovenská speváčka Dara Rolins sa preslávila už počas svojich detských čias. Jej život však môže byť inšpiráciou pre mnohé ženy aj v súčasnosti. Sama vychováva svoju dcérku a hlavne vedie ju k radosti a užívaniu si bežných dní v živote. Spolu si vychutnali letné Bali počas zimy, čo Dare ponúklo jedinečnú možnosť ukázať svoje vypracované telo.

Prečítajte si tiež: Najhonosnejšia udalosť Ples v opere 2019: Takto páni robili garde pri odchode svojim polovičkám

Túto aktivitu si vždy dopraje

Dara Rolins je verná práve svojim dvom obľúbeným aktivitám. Sama sa im venuje už nejaký ten čas a na jej postave môžeme pozorovať úžasné zmeny. Vypracované bruško i úzke stehná sú pre jej postavu typické. Pri speve sa Dara veľmi veľa venuje tancu - ten je pre ňu pohybom, ktorým vie nahradiť beh i iné druhy kardio cvičenia. K tancovaniu ju vedú aj jej skúsené tanečníčky, ktoré formujú aj jej vystúpenia.

Radosť je kľúčová

Tanec pomáha dodať jej životu radosť a aktívny pohyb plný odbúravania tukov. Aby však svoje telo vyrysovala a mohla sa ukázať v plavkách, venuje sa Dara obľúbenej jóge. V nej hľadá pokoj a vyrovnanosť, ktorá krásne strieda intenzitu pohybu, ktorú v sebe má tanec.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky v exotike: Domi Navara Cibulková vsadila na plavky s výstrihom a kto má najbližšie k postave bohyne?

Pozná svoje telo

Speváčka Dara Rolins dáva jednoznačnú prednosť pokojnej jóge pred zaplnenou posilňovňou. Na tento druh pohybu nemôže povedať krivé slovo - cez jógu sa totiž vie dostať aj k tým najhlbším svalom svojho tela a rysovať postavu do hĺbky. 

Foto:
instagram.com/dararolins_vermi
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba