Presunúť na hlavný obsah

Dara Rolins ukazuje svoje vypracované bruško: Tejto aktivite dáva prednosť pred akýmkoľvek iným cvičením

Slovenské celebrity

Speváčka Dara Rolins má postavu ako zo sna. Zimné dni si vychutnávala na exotickom Bali, práve tam ju mohla ukázať v plavkách v plnej kráse. Jej obľúbené cvičenie ju drží vo forme, nedá dostupiť na túto aktivitu.

Slovenská speváčka Dara Rolins sa preslávila už počas svojich detských čias. Jej život však môže byť inšpiráciou pre mnohé ženy aj v súčasnosti. Sama vychováva svoju dcérku a hlavne vedie ju k radosti a užívaniu si bežných dní v živote. Spolu si vychutnali letné Bali počas zimy, čo Dare ponúklo jedinečnú možnosť ukázať svoje vypracované telo.

Prečítajte si tiež: Najhonosnejšia udalosť Ples v opere 2019: Takto páni robili garde pri odchode svojim polovičkám

Túto aktivitu si vždy dopraje

Dara Rolins je verná práve svojim dvom obľúbeným aktivitám. Sama sa im venuje už nejaký ten čas a na jej postave môžeme pozorovať úžasné zmeny. Vypracované bruško i úzke stehná sú pre jej postavu typické. Pri speve sa Dara veľmi veľa venuje tancu - ten je pre ňu pohybom, ktorým vie nahradiť beh i iné druhy kardio cvičenia. K tancovaniu ju vedú aj jej skúsené tanečníčky, ktoré formujú aj jej vystúpenia.

Radosť je kľúčová

Tanec pomáha dodať jej životu radosť a aktívny pohyb plný odbúravania tukov. Aby však svoje telo vyrysovala a mohla sa ukázať v plavkách, venuje sa Dara obľúbenej jóge. V nej hľadá pokoj a vyrovnanosť, ktorá krásne strieda intenzitu pohybu, ktorú v sebe má tanec.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky v exotike: Domi Navara Cibulková vsadila na plavky s výstrihom a kto má najbližšie k postave bohyne?

Pozná svoje telo

Speváčka Dara Rolins dáva jednoznačnú prednosť pokojnej jóge pred zaplnenou posilňovňou. Na tento druh pohybu nemôže povedať krivé slovo - cez jógu sa totiž vie dostať aj k tým najhlbším svalom svojho tela a rysovať postavu do hĺbky. 

- Najčítanejšie -