Presunúť na hlavný obsah

Najhonosnejšia udalosť Ples v opere 2019: Takto páni robili garde pri odchode svojim polovičkám

Feminity

Dokonalé róby, očarujúce dámy, luxus a noblesa, no najmä charitatívny rozmer, za ktorým sa všetci zišli. Aj taká bola najprestížnejšia udalosť roka Ples v opere 2019. Pozrite sa spolu s nami, ako sa zabávali prominentné páry.

Skvelá, zábava, vyberaná spoločnosť  a prepojenie dobročinného zámeru bolo hlavnou črtou Plesu v opere. Tento rok bola témou plesu Rapsódia šťastia. Hostia si skutočne užili večer plný výnimočnosti a luxusu. Nahliadnite spolu s nami, kto zostal až do skorého rána. 

Sledujte: VIDEO: Šaty moderátorky Plesu v opere 2019: Lucia Hurajová zažiari v romantickej róbe od Marcela Holubca

Eva Verešová

Bývalá Miss Eva Verešová, ktorá je známa svojim dokonalým vkusom opúšťala priestory SND rovnako krásna ako predtým. Vidieť, že večer si skutočne vychutnala a zachovala si pritom status dámy.

Boris Valábik

Bývalý hokejový reprezentant Borisa Valábik, trávil večer v spoločnosti svojej partnerky Lucie Pollákovej. Spolu s ňou sa vybral aj domov a takto jej robil garde.  Dovtedy si však užili pestrý program plný jedinečných vystúpení a zábavy. 

Linda Nývltová

Modelka Linda Nývltová z Elite Bratislava si dokonalý večer užívala so svojím skvelým kamarátom a návrhárom Michalom Kováčikom. O dvojici je známe, že sú dlho priateľmi a veľmi dobre si rozumejú. Spoločne nielen prišli, ale po polnoci aj odchádzali.

Dominika Rošková

Sympatická tanečnica Dominika Rošková odchádzala v sprievode svojho nového partnera. Obaja vyzerali spokojne a bolo vidieť, že si večer naozaj užili. Táto momentka sa im vydarila, vyzerajú ako z romantického filmu.

Marek Fašiang

Herec Marek Fašiang si tento večer vychutnal v sprievode svojej mamy, generálnej riaditeľky Divadla Nová scéna. Marek je známy tým, že na svoju mamu nedá dopustiť a tak počas tejto výnimočnej príležitosti nemohla chýbať po jeho boku. Dvojica prichádzala medzi prvými a rovnako aj odchádzala. 

Václav Mika

Manažér a bývalý riaditeľ RTVS, Václav Mika si Ples v Opere užil v spoločnosti partnerky Kristíny. Obaja sa skvele bavili v spolonosti priateľov i známych.

Prečítajte si tiež: Lucia Hablovičová nedá dopustiť na Ples v opere: Len na krásu sa nikdy nespoliehala, tomuto sa dnes venuje

- Najčítanejšie -