Presunúť na hlavný obsah

Slovenky v exotike: Domi Navara Cibulková vsadila na plavky s výstrihom a kto má najbližšie k postave bohyne?

Slovenské celebrity

Majú štýl, aj keď ich nikto nevidí. Tieto známe Slovenky zaplavili Instagram nádhernými fotografiami z prostredia exotiky, v ktorej naplno vystúpila ich ženská príťažlivosť, veď posúďte sami.

Dominika Navara Cibulková

Tenistka Dominika Navara Cibulková po náročnej príprave a turnajoch s obľubou zamieri na to najromantickejšie miesto ďaleko od ľudí, akými sú Maledivy. Raj na zemi si užíva rovnako ako hru s módou a plavky nie sú výnimkou. Dominika jednoducho vie, ako byť ženská.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Krásna Natália Glosíková nás zobrala do fitka: Ukáže vám cviky na celé telo a odhalí aj jej jedálniček

Zuzana Majtánová

Influencerke Zuzane Majtánovej Bali prirástlo k srdcu. V spojitosti so zmyslom pre skvelý styling vždy vie, ako zaujať. Kombinácie, aké volí nielen na pláži, by nemali uniknúť vašej pozornosti. Sme si isté, že v nich nájdete inšpiráciu.

Michaela Kocianová

Modelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava si začiatok roka vychutnala pod slnkom na Karibských ostrovoch. Pri pohľade na jej postavu máme pocit, že vidíme novodobú bohyňu, čo poviete?

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová cestuje po vyspelých miestach Ázie. Blondínka sa bežne venuje joge, čo sa odráža aj na jej postave. Takúto romantickú fotografiu jej zhotovil jej manžel Matej Sajfa Cifra, ktorý jej rád prejavuje komplimenty. 

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Magdaléna Šebestová si udržiava roky rovnako štíhlu postavu, a to aj napriek tomu, že už je mamou dcérky Ninky. Musíme uznať, že ženy po tridsiatke naberajú čo sa týka krásy a vyžarovania úplne iný rozmer. Koniec roka strávila na Bahamách.

Zuzana Nemec Kollárová

Miss Universe SR 2016 Zuzana Nemec Kollárová má bezchybnú postavu, ktorá patrí medzi jej najväčšie tromfy. Brunetka sa rada pýši svojím dekoltom a na Cypre si to poriadne užívala. V kombinácii s jej nevinným kukučom je snom nejedného muža. 

Tatiana Žideková

Influencerka Tatiana Žideková so svojou láskou cestovala na Bali, kde na ňu okrem tej najkrajšej prírody čakalo ešte jedno prekvapenie v podobe zásnub. V obklopení prírody jej to naozaj pristalo a  jej vyšportovaná postava si zaslúži naozaj klobúk dolu. Táňa na nej deň čo deň pracuje.

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins má vo svojom veku obdivuhodnú postavu a môžeme ju vidieť aj každý deň, stále nepochopíme, ako je toto len možné. Vyšportovaný vzhľad a ploché brucho je odrazom jej aktívneho životného štýlu. Predsa len Dara je neustále v jednom tempe, a drží sa na scéne už roky. Vyváženosť chodí čerpať na to najslobodnejšie miesto a trend súčasnosti – Bali. 

Dominika Ducová

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Dominika Ducová má k Ázii blízko, tentokrát zavítala do Thajska, ktoré je v tomto období taktiež populárne. Ak sa chcete cítiť na chvíľu ako divožienka, krajiny ako je táto je  na to ideálna. 

Neprehliadnite: Sexi postavičky dua Twiins nie sú zadarmo: Dvojičky predviedli vo videu cviky na zadok, ktorým za ne vďačia

- Najčítanejšie -