Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie róby pôvabnej Andrey Verešovej: Tieto, v ktorých zažiarila po boku manžela, majú niečo spoločné

Slovenské celebrity

Modelka Andrea Verešová patrí medzi najlepšie oblečené dámy, počas spoločenských udalostí to platí dvojnásobne. Čo majú spoločné šaty, ktoré sme pre vás z jej histórie obliekania vybrali?

Tridsaťosemročná modelka patrí k ženám, ktoré sú najmä počas spoločenských udalostí či plesovej sezóny obdivované nielen mužským publikom, ale najmä tým ženským. Svoj vzhľad dotiahne vždy do poslednej bodky a na červenom koberci vytiahne všetky tromfy. Robiť garde takejto žene, je doslova potešením, o čom vie svoje aj jej manžel, úspešný právnik Daniel Volopich.

Prečítajte si: VIDEO: Linda Nývltová vyberala róbu podľa jediného kritéria: Tipovali by ste, že táto kráska robí modelku už 20 rokov?

Andrea Verešová v roku 1999 vyhrala v súťaži krásy Miss Slovensko. Udržať sa však roky v tejto brandži vôbec nie je jednoduché, no známa modelka vie svojím vzhľadom konkurovať mladším modelkám. Zároveň je inšpiráciou v obliekaní sa pre mnohé ženy a keďže plesová sezóna je v plnom prúde, určite stoja za pozornosť aj strihy šiat, v ktorých sa predviedla Andrea v minulosti.

Osudová červená zvýrazní temperament

V rámci etikety je Andrea jednou z tých, ktoré dodržiavajú dress code, a tak by to malo byť. Je to akási úcta k hostiteľovi. My sme sa zamerali na výber šiat, ktoré majú jedného spoločného menovateľa, a tou je červená. Hoci sa známa modelka objavila v minulosti aj v púdrových odtieňoch či ešte nežnejších, pozornosť sme sústredili práve na odtieň červenej. Nastolený trend, ktorý najlepšie zvýrazní temperament jeho nositeľky, sa dá variovať aj čo sa týka strihov.

Počas fashion weeku v Prahe mala na sebe dokonca voľnejší strih, na ktorý v prípade tejto modelky nie je verejnosť zvyknutá, no s postavou, akú Andrea má, vyzerala božsky aj v týchto šatách. Uvoľnenejší typ šiat si mohla vzhľadom na dress code dovoliť práve na tejto akcii.

Červená perla

Ohnivá červená nechá vynesie do popredia najmä ženy, ktoré majú temperament. Sebavedomie by im nemalo chýbať, v červenej sa totiž musíte cítiť sebaisto. Stačí malý krôčik vedľa a zámer byť femme fatale večera sa rozplynie.

Červená rezonovala aj počas fashion weekov, na korých sa predstavila kolekcia jeseň/zima 2018/2019. Módny dom Valentino oslavoval červenú róbu. Jednoduchá dámska toaleta si vyžaduje perfektnú postavu a krásne ramená. Nebol to však jediný módny dom, ktorý do svojho portfólia zakomponoval červenú. Rovnako tak urobil aj Oscar de la Renta, či libanonský návrhár Elie Saab, ktorí sú preslávení tými najrozprávkovejšími šatami. Dlhá toaleta z dielne Zuhaira Murada je zase viac zdobená a postavená na miniatúrnych detailoch. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Róby Sloveniek z Plesu v opere 2019: Éterická Jana Pištejová, Zlatica Puškárová krásne docielila osí pás

Páčia sa vám šaty v odtieňoch výraznej červenej?

spolu hlasovalo 244 ľudí

Áno
225
Nie
19

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus