Presunúť na hlavný obsah

Veľkolepá svadba Priyanky Chopry a Nicka Jonasa: Takto to vyzerá, keď sa sľúbi kresťanská tradícia s hinduistickou

Zahraničné celebrity

Svadba bollywoodskej herečky Priyanky Chhopry a amerického hudobníka a speváka Nicka Jonasa sa konala len pred pár dňami, ale niet udalosti, o ktorej by sa písalo momentálne viac. Krása nevesty vyrážala dych rovnako ako aj ďalšie detaily, v ktorých sa spojili dve kultúry.

Svadba, na ktorú sa len tak nezabudne 

Priyanka Chopra a Nick Jonas sa postarali o to, aby sa na ich svadbu len tak ľahko nezabudlo. Tieto fotografie svedčia nielen o ich láske, ale aj tradícii. V kombinácii s ďalšími detailmi možno povedať, že to bola udalosť, v ktorej sa spojili nielen dvaja ľudia, ale aj kultúry. 

Mohlo by vás zaujímať: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan?

Miestom ich svadby bol  palác Umaid Bhawan Palace v Jodhpur, ktorý so všetkou honosnosťou a veľkoleposťou vyrážal doslova dych. 

Nevesta v bielom v duchu kresťaskej tradície 

Najprv sa konala svadba v duchu kresťanskej tradície, keďže ženích vyznáva práve túto vieru. Priyanka si zvolila ako inak bielu farbu svadobných šiat.  Ako napísal magazín Harpersbazaar, šaty boli ručne vyšívané s vysokým golierom, efektným tylom a množstvom perličkových flitrov. Práca na šatách trvala neuveriteľných 1826 hodín. Závoj bol dlhý s hrubým lemom. Takto ju zaznamenal ich fotograf. 

Čítajte tiež: Najhonosnejšie ženské rozlúčky so slobodou: Na takúto noc budúce nevesty určite nezabudnú

Na hinduistickom obrade v červenej

Neskôr sa konal obrad v štýle hinduistických tradícií nevesty a ten v ničom nezaostával. Priyanka si naň zvolila červenú róbu, indickú svadobnú lehengu, od indického módneho návrhára, Sabyasachi Mukherjia. Ten na svojej sociálnej sieti prezradil, že vytvorenie tohto vskutku majstrovského svadobného diela  trvalo viac než 3720 hodín. Súčasťou šiat boli aj šperky Mughal vyrobené z neopracovaných diamantov, smaragdov a japonských umelo pestovaných perál v 22 karátovom zlate, ktoré sám navrhol. Ako prezrádza magazín Harpersbazzar, šaty boli ručne vyšívané a vyžadovali si prácu 110 šijacích strojov. Takúto momentku jej urobila jej svadobná koordinátoka, Ami Patel, keď kráčala smerom k tzv. mandánu. 

Neprehliadnite: Najkrajšie svadobné šaty slávnych hviezd: Pozrite sa, s ktorou celebritou máte podobnú postavu či vkus

Večerná recepcia v šatách, ktoré boli kľúčové

Po obrade sa konala veľká oslava v podobe večernej recepcie v časti palácového komplexu, Taj Palace, na ktorej sa Priyanka ukázala v ďalších šatách, ktoré podľa spomínaného magazínu predstavovali kľúčový dizajn v histórii značky Ralph Lauren. Ten v minulosti navrhol svadobné šaty len pre svoju dcéru a neter, takže to bol historický moment. Tieto šaty obsahovali aj rozličné frázy vrátane celého mena manžela, mien rodičov, dátum ich svadby a ďalšie. Ruky nevesty zdobila henna. Ženích mal na sebe tentokrát zamatový oblek, ktorý mu veľmi pristal.

- Najčítanejšie -