Presunúť na hlavný obsah

Cool Slovenky, ktoré prepadli fitness: Postavy, ktoré na nich ľudia obdivujú nie sú zadarmo, toto pre ne robia

Slovenské celebrity

Keď sa cvičenie stane životným štýlom, odrazí sa to aj na postave a celkovom vyžarovaní. V týchto dňoch zarezávajú v posilňovniach aj tieto Slovenky, inšpirujte sa a premôžte sa k lepším výkonom!

Kristína Činčurová

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová má postavu, ktorá jej zabezpečila kariéru modelky. Napriek tomu si uvedomuje, že pevná postava nie je zadarmo. Čas strávený v gyme je preto investíciou nielen do tela, ale celkovo do kvalitného životného štýlu.

Neprehliadnite: Postava Karin Haydu sa rokmi nemení: Prijala výzvu, ktorá odhalila, že za 10 rokov vyzerá ešte lepšie ako kedysi

Simona Leskovská

Misska a moderátorka Simona Leskovská má k športu blízko, keďže sa pohybuje v tejto brandži už dlhší čas. Šport a krásne ženy išli odjakživa k sebe. Simona sa však športu venuje aj aktívne mimo práce, a to v posilňovni.


Lucia Mokráňová

Fitneska Lucia Mokráňová prešla zmenou, ktorou si získala priazeň veľa žien po celom Slovensku. Je svojou najlepšou reklamou a k zdravému životnému štýlu už priviedla nejednu oddanú ženu. Práca fitness trénerky nie je vôbec jednoduchá, veľakrát je totiž aj istou psychologičkou a priateľkou svojich klientov.


Kristína Krajčírová

Miss Slovensko 2012 si po zranení nohy opäť našla cestu k športu. Nežná blondínka trávi čas v posilňovni a potvrdzuje tak fakt, že nič nie je zadarmo. O svoje telo sa treba starať a to stojí úsilie. Dôležité je vytvoriť si k tomu pozitívny vzťah.

Prečítajte si tiež: Pohyb ich udržiava v kondícii: Ivana Gáborík po 30-tke obmieňa tieto aktivity a čomu sa venujú dámy po 40-tke?


Denisa Lipovská

Fitneska a influencerka Denisa Lipovská si získala svoje publikum inšpiratívnymi cvikmi. Po tom, čo sa prvý raz stala mamou, jej fanúšikovská základňa sa rozšírila ešta viac. Ako aktívna dnes už dvojnásobná mamička je nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie, ak vás zaujíma zdravý životný štýl.

- Najčítanejšie -