Presunúť na hlavný obsah

Postava Karin Haydu sa rokmi nemení: Prijala výzvu, ktorá odhalila, že za 10 rokov vyzerá ešte lepšie ako kedysi

Slovenské celebrity

Slovenská herečka Karin Haydu zastavila zub času, no napriek tomu prijala výzvu #10 yearschallenge. Tá dokonca odhalila, že Karin vyzerá ešte lepšie ako kedysi, veď posúďte sami.

Slovenská herečka a moderátorka Karin Haydu patrí medzi najvýraznejšie tváre. Pravidelne sa ukazuje na divadelných doskách v rôznych podobách, čo z nej robí každý deň inú ženu. Na televíznej obrazovke nedávno moderovala Krištálové krídlo, kde opäť raz zažiarila. Pri pohľade na ňu však máte pocit, ako keby zastavila zub času, nemyslíte?

Inšpirujte sa: Dara Rolins ukazuje svoje vypracované bruško: Tejto aktivite dáva prednosť pred akýmkoľvek iným cvičením

 

Prijala #10 years challenge 

Na sociálnych sieťach sa v posledných dňoch šírila výzva, ktorú prijali viaceré známe tváre. Jednou z nich bola aj Karin, ktorá zverejnila fotografiu spred 10 rokov a zo súčasnosti. Tá odhalila, že Karin vyzerá po tejto jednej dekáde ešte atraktívnejšie. Vidno, že žena, ktorá prekročí prah tridsiatky sa stáva sebavedomejšou a vyrovnanejšou. 

Všimli si to aj jej fanúšikovia, ktorí nešetrili slová chvály a presne potvrdili, že skutočne dnes vyzerá atraktívnejšie so sexepílom na rozdávanie.

Mohlo by vás zaujímať: Pohyb ich udržiava v kondícii: Ivana Gáborík po 30-tke obmieňa tieto aktivity a čomu sa venujú dámy po 40-tke?

Karin nedá tiež dopustiť na príjem kolagénu, ktorý sa rokmi z tela stráca a je potrebné ho dopĺňať.  Vďaka nemu dochádza k vypnutiu pleti prirodzeným spôsobom a tiež k lepšiemu pocitu zo svojho vzhľadu. 

Povedali by ste, že medzi týmito dvomi fotografiami je rozdiel 10 rokov?

spolu hlasovalo 458 ľudí

Áno
83
Nie
375

- Najčítanejšie -