Mamička Mamba Dasha so svojím synčekom: Teší sa z maličkostí a takto zariadila malému izbičku

Prvých pár mesiacov po pôrode je vždy pre mamičku ťažkých. Speváčka Mamba však ukazuje, že toto všetko sa dá zvládnuť s úsmevom. Vyčerpanie a negatívna nálada nemá u nej najmenšiu šancu.

Mamička Mamba Dasha sa teší pozitívnej energii i radosti z malého syna Manola

Mamička Mamba Dasha sa teší pozitívnej energii i radosti z malého syna Manola

Zdroj: instagram.com/mambadasha

Jej najkrajšie rána

„Niektoré rána sú pomalé, voňavé a plné spokojnej únavy,“ opisuje speváčka Mamba Dasha, svojím menom Dáša Šarközyová, práve chvíľky, ktoré môže hneď ráno tráviť so svojou malou láskou. Po prebudení sa jej naskytá ten najkrajší pohľad - samozrejme má hneď možnosť vidieť svojho synčeka Manola. 

Prečítajte si tiež: Najromantickejší záber a šaty Barbory Krajčírovej: Deň pred svadbou vyzerala po boku svojho muža nádherne

Jeho detská izbička dostala finálnu podobu a mamička Mamba Dasha, ktorej šťastie srší priamo z očí, v nej ukázala svoje estetické cítenie. Malý má možnosť zaspávať v postieľke, ktorá je zhodná s komodou a nechýba ani baldachýn, ktorý ako speváčka uvádza, mal byť inej farby. „Objednala som šedý a prišiel modrý, ale to sa pri nákupe z netu niekedy stáva.“ Pozitívnu energiu si preto pohodová mamička nenechá ničím vziať. 

Úsmev na tvári jej dodáva aj návrat k spevu 

Už osem týždňov po pôrode sa Mamba Dasha vrátila presne k tomu, čo na svete veľmi miluje. „Po dlhom pol roku som si zasa raz konečne zaspievala. To pódium mi už tak chýbalo,“ vyjadrila sa speváčka pod fotkou na instagrame. Pri svojom prvom vystúpení po pôrode si dala záležať aj na stylingu a ukázala v sebe ženskosť v podobe ružovej tylovej sukni.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie róby pôvabnej Andrey Verešovej: Tieto, v ktorých zažiarila po boku manžela, majú niečo spoločné

Spojenie materstva aj so spevom je presne to, čo Mambu Dashu napĺňa radosťou. Po materskej stránke sa realizuje ako aktívna mama, ktorá buduje pre svojho syna domov plný lásky a porozumenia. S partnerom sa snažia o spoločnú starostlivosť o dieťatko, tanečník Tony Porucha sa o malého stará rovnakým dielom. 

Foto:
instagram.com/mambadasha
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba