Presunúť na hlavný obsah

Pohyb ich udržiava v kondícii: Ivana Gáborík po 30-tke obmieňa tieto aktivity a čomu sa venujú dámy po 40-tke?

Slovenské celebrity

Naše telo sa s vekom mení, tak ako aj miesta, na ktorých sa usádza tuk. Tieto dámy sú však príkladom toho, že nech je typ vašej postavy akýkoľvek, dá sa vytrénovať. Pozrite sa spolu s nami na obľúbené cvičenia, ktoré do svojej rutiny začlenili slovenské celebrity.

Niečo po 20 a zameriavajú sa na celé telo

Dominika Ducová

Moderátorka Fashion TV Dominika Ducová má záľubu v behaní. Počas roka 2018 sa pripravovala aj na pólmaratón, ktorý však kvôli kolenu nezdolala až do konca. Exotickú krásku však láka hlavne príroda. Svoje nohy posilní, ak si zájde na turistiku, či už u nás alebo v zahraničí. Spojí tak príjemné cvičenie s nezabudnuteľnými obrazmi prírody. 

Mohlo by vás zaujímať: Najromantickejší záber a šaty Barbory Krajčírovej: Deň pred svadbou vyzerala po boku svojho muža nádherne

Nikola Lehocká

Toto mladé žieňa je tanečníčkou úspešnej speváčky Dary Rolins. Jej vášňou je preto bez zaváhania tanec. Venuje sa mu profesionálne a pomôcť s postavou vie aj vám. Otvorila si tanečnú školu, ktorá prináša radosť z tanca do života všetkých jej žiakov. Tento typ pohybu vás dokáže nabudiť, rozprúdi krv v žilách a pomôže vám zábavnou cestou k vylučovaniu endorfínov. Z tanca sa tak raz-dva stane váš obľúbený pohyb. 

Okolo 30 a spoliehajú na tieto partie

Veronika Ostrihoňová

Moderátorka Veronika Ostrihoňová má precestovaný skoro celý svet. V teplých destináciách si rada zapláva, doma si však minulý rok obľúbila jógu a aj box. Toto netradičné spojenie je však veľmi účinné - jóga precvičí telo do hĺbky, boxovanie posilní vaše ruky a spevní celé paže.

Ivana Gáborík

Tanečnica a influcencerka Ivana Gáborík by samozrejme za nič nevymenila svoj milovaný tanec. Na nohy je však dobrým cardiom práve aj bicyklovanie. Ak ho máte možnosť robiť niekde, kde vás po ceste čaká ešte aj pekný výhľad, máte vyhraté. 

Pred 40 a zvládajú všetko

Karin Haydu

Karin Haydu je úspešná vo svojej kreatívnej profesii, rada sa však vrhne aj do nových typov športov. Vyskúšala si celodenné bicyklovanie, v lete sa neubránila padleboardu a rada trávu čas v prírode, ktorú má možnosť poznávať.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová už roky ukazuje, že ona je naozaj žena do voza aj do koča. Svoju figúru si preto drží vo forme hneď rôznymi spôsobmi - pláva, behá, ale počas zimy je verná práve lyžovaniu. Kvôli úrazu, ktorý sa jej stal však tento rok už lyže nepoužije. Preto aj vy, buďte opatrní, ak sa rozhodnete lyžovať. Na opačnej strane je tento šport veľmi vhodný na precvičenie celého tela a hlavne  svoje pľúca obohatíte o dostatok čerstvého vzduchu.

Prečítajte si tiež: Svetové stylingy Zuzany Fialovej: Jej šatníkom sa môžete inšpirovať aj počas prebiehajúcej plesovej sezóny

45 + a jej božské krivky

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins sa počas dní, ktoré trávi v teplých podmienkach ukazuje aj v plavkách. Niet jej čo vytýkať, pretože je postava stojí naozaj za obdiv. Speváčka na nej poctivo maká, venuje sa jóge, ktorá jej pomáha udržiavať aj tie najhlbšie svaly napnuté. Dara verí v silu tohto pohybu, zanecháva jej telo pružné a ladné.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe