Presunúť na hlavný obsah

Neuveriteľné, čo dokáže zmena farby vlasov: Dcéra Ivany Christovej, Daniela prešla z úplne tmavej na blond

Slovenské celebrity

Dcéra našej historicky prvej Miss Česko-Slovenska Ivany Christovej, Daniela podstúpila premenu, o ktorej veľa žien premýšľa, no máloktorá naberie odvahu. Dnes je z nej takáto blondínka.

Daniela Christová je v oblasti krásy pojem podobne ako jej mama. Obidve dámy sa vo svojej práci sústredili práve na túto oblasť a venujú sa poradenstvu pre ženy. Zároveň svojimi zručnosťami a citom pre estetiku dokážu vyzdvihnúť krásu každej jednej ženy, ktorá sa im zverí do rúk.

Prečítajte si: Tehotná Jasmina Alagič v plnej svojej kráse: Tento strih šiat z nej urobil neprehliadnuteľnú divu

Daniela sa odvážila pre radikálny krok

Práve Daniela sa netají tým, že rada experimentuje. Neplatí to však len v líčení, ale aj zmene celkového imidžu. Nedávno sa totiž táto známa make-up artistka rozhodla, že vyskúša prechod z tmavej farby vlasov na blond. „Tie moje vlasy, stále si niečo vymyslím :) Našťastie mám najlepšiu kaderníčku, ktorá akceptuje toto moje vymýšľanie,“ prezradila Daniela na sociálnej sieti a zvedavým fanúšičkám dala viaceré odporúčania. 

Prechod z tmavej na blond nie je taký jednoduchý

Daniela patrí medzi krásky, pri ktorých si možno ako jedinú farbu viete predstaviť práve tmavú.  V minulosti obmieňala odtiene hnedej. Pamätáme si ju, či už v tmavohnedej pripomínajúcej čiernu alebo v rôznych odtieňoch svetlejšej hnedej. 

Keďže zmena práve z tohto tmavého odtieňa na blond nie je jednoduchá, je nutné ju podstúpiť na viackrát a začať postupne. Všimnite si, že aj táto zmena Daniely nebola „zo dňa na deň“.

My sme sa pozreli na jej vlasové premeny počas posledného obdobia a ako môžete vidieť, exotická kráska na to išla krok za krokom. Samozrejme, zverila sa do rúk šikovnej kaderníčky a zmenu tak nepodstupovala doma v kúpeľni, to by bolo veľmi riskantné a určite to ani dámam neodporúčame. 

Zmena je život

V živote treba vedieť aj riskovať. Daniela sa rozhodla pre prvý výraznejší krok už na jeseň, kde jej vlasy boli presvetlené. Teraz je z nej blondína a musíme uznať, že aj keď by nám táto zmena pri nej nikdy nenapadla, veľmi jej to pristane. Je tak dôkazom toho, že ničoho sa netreba báť, najdôležitejšie je vybrať si správneho kaderníka, ktorý má vašu 100% dôveru. V kombinácii s tip top vizážou, na akú sme pri nej zvyknutí, je to zase niečo nové a inšpiratívne. My hovoríme jednoznačne áno.

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi Slovenka, ktorú sledujú státisíce: Lucia Javorčeková spája dva atribúty, ktoré si muži u žien všímajú

 

Páči sa vám Daniela Christová viac ako tmavovláska alebo blond?

spolu hlasovalo 494 ľudí

- Najčítanejšie -