Presunúť na hlavný obsah

Tehotná Jasmina Alagič v plnej svojej kráse: Tento strih šiat z nej urobil neprehliadnuteľnú divu

Slovenské celebrity

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Jasmina Alagič zažiarila v šatách v ateliéri návrhárky Jany Pištejovej. Po úspešnej plesovej sezóne si dopriala oddych v exotike, kde čerpala inšpiráciu na ďalšiu svoju tvorbu.

Jasmina Alagič počas svojej práce moderátorky Fashion TV si vyskúšala niekoľko modelov šiat. Napriek tomu sa netají tým, že je verná módnej návrhárke Jane Pištejovej, na ktorej prehliadkach sa ako stálica objavuje ako modelka. Predtým, ako si známa návrhárka dopriala oddych po úspešnej plesovej sezóne, však zverejnila záber moderátorky v róbe, ktorá má niečo viac do seba.

Prečítajte si: VIDEO: Jasmina Alagič prezradila svoju beauty rutinu: Bez tohto sa pokojne ako žena (ne)zaobíde

Moderátorka žiari šťastím a takto jej to pristane

Moderátorka, ktorá nosí pod srdcom vytúženého potomka, žiari šťastím. Hovorí sa, že ak čakáte chlapca, dáme to pridáva na kráse a v prípade Jasminy môžeme jednoznačne súhlasiť. Brunetka si tehotenstvo užíva a neopúšťa ju ani jej energická povaha a úsmev od ucha k uchu. 
Róba, ktorá pochádza z dielne slovenskej módnej návrhárky Jany Pištejovej z nej však vykúzlila divu. Nielen strihom šiat, ale aj výberom farby vystihla jej charakter. 

Strih šiat podtrhol jej krásu

Časy, keď tehuľky nosili len nohavice na traky sú našťastie preč. Súčasné mladé slečny dokazujú, že tehotenstvo žene dodáva nový rozmer. Jasmina je toho živým dôkazom a po tom, čo oznámila na sociálnej sieti svoj požehnaný stav, získala si priazeň fanúšikov ešte viac. 
Smaragdová róba s hlbokým výstrihom a zvýrazneným pásom vyzdvihuje ženské krivky a zároveň len decentne vidno náznak rysujúceho sa bruška. Dámy, nemusíte sa preto báť, aj tehuľky dokážu vyzerať ako princezné.

Smaragdovo zelená

Jasmina sa netají tým, že jej balkánske korene z nej robia maximálne spokojného človeka, vychutnávajúc si každý každučičký moment života. Práve vďaka odtieňu zelenej vyšla do popredia táto jej povaha ešte viac. 

Neprehliadnite: Najsexi Slovenka, ktorú sledujú státisíce: Lucia Javorčeková spája dva atribúty, ktoré si muži u žien všímajú

Smaragdová zelená sa snedej brunetke veľmi hodí a je tiež známe, že zelená evokuje príjemné pocity prepojené s prírodou a energiou živla. Pre túto farbu je typická životná sila a rovnováha, ktorá posilňuje tela i ducha. Tento odtieň sa tiež spája s blahodarnými účinkami z pohľadu psychológie a viaže sa s rozdávaním lásky. Dokonalé spojenie pre nastávajúcu mamičku. 

Táto róba je tiež príjemnou bodkou vo fašiangovej sezóne, ktorá sa končí práve 6. marca, resp. poslednú sobotu predtým. Plesová sezóna bola tento rok bohatá na róby a my už sa tešíme, čím nás prekvapí tá budúcoročná. 

- Najčítanejšie -