Presunúť na hlavný obsah

Bola najsexi tehuľka, dnes mamička: Monika Sakmanová a jej tajomstvo, ako sa počas materskej nezblázniť

Feminity

Sympatická tanečníčka Monika Sakmanová dostala tento rok tesne po Vianociach ten najkrajší darček. Stala sa mamou. Ako si túto novú, životnú úlohu užíva? A naozaj vždy všetko zvláda?

Vytúžené šťastie

Tanečnica Monika Sakmanová, ktorú poznáte z mnohých televíznych projektov, je od konca roka 2018 maminou. S raperom Ramónom Beňom, s ktorým kráska randí už približne 12 rokov, tvoria kompletnú rodinu. Presne dva mesiace, sú hrdými rodičmi synčeka Ramona. A treba uznať, že Monike nielen tehotenstvo, ale aj materstvo mimoriadne pristane. Vyzerá veľmi spokojne a šťastne. 

Život dostal nový rozmer

Pár si momentálne naplno vychutnáva spoločné chvíle s drobčekom. ”…som sa do teba zamilovala na prvý pohlaď! Láska na celý život,” vyznala sa Monika na sociálnej sieti. Maximálne šťastie, rodinná pohoda a nekonečná láska. Presne to momentálne vyžaruje z krásnej tanečnice. Vidieť, že dieťatko si veľmi užíva a ide o miľník, ktorý dodal jej životu nový rozmer.

Pozrite si celý rozhovor s Luciou: VIDEO: Slovenka Lucia Javorčeková je viditeľne iná: Čo stojí za jej krásnou postavou a prečo si zakladá na krivkách?

Navyše, my musíme uznať, že Monika nikdy nevyzerala lepšie. Tehotenské kilá stratila takmer okamžite. Azda je to aj tým, že sa od malička venovala tancu. A telo má jednoducho pamäťovú stopu. Už ako desaťročná sa stala členkou tanečného štúdia. No a po pôrode pôsobí ešte nežnejšie a ženskejšie ako kedysi. 

Takto si dobíja energiu

Všetky mamy vedia, že ide nielen o tú najkrajšiu, ale aj najťažšiu úlohu v živote ženy. A Monika nie je výnimkou. Od malička však bola veľmi akčná a aktívna, takže synček ju v určitom zmysle predsa len prinútil spomaliť. A ona sama si tieto momenty najviac vychutnáva. 

”…dúhovo-srdcový kolabs mám, keď sa na neho pozerám! Toto je ten moment, keď sme jeden, ako keď si bol v brušku. No teraz sa na teba môžem s nekonečnou láskou pozerať a držať ťa v náručí a do toho ten západ slnka!” Práve slnko, sympatická tmavovláska miluje. A to jej dodáva energiu aj po náročnom dni so synčekom.

Čítajte tiež: VIDEO: Krásna Dara Rolins prezradila, čo ju drží vo forme: Toto je pre ňu dôležité viac ako len vypracované telo

Monika sa v živote riadi heslom, že všetko sa dá, keď sa chce. Ona sama je veľmi spokojná, že mohla v oblasti kariéry robiť to, čo miluje, baví ju a dobíja energiou. Zdá sa, že sexi tanečnica už vrchol svojej kariéry dosiahla a dnes je jej najväčšou vášňou, tento rozkošný, malý uzlíček lásky. 

- Najčítanejšie -