Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásna Dara Rolins prezradila, čo ju drží vo forme: Toto je pre ňu dôležité viac ako len vypracované telo

Slovenské celebrity

Dara Rolins nie je len speváčkou. Ženy dokáže motivovať v každodenných maličkostiach, ktoré pre niekoho možno nie sú až také dôležité, ona ich však pokladá za kľúčové pre šťastný život. Inšpirujte sa ňou aj vy.

Speváčka Dara Rolins je chodiacim stelesnením pozitívnej energie. Jej pokožka priam žiari a oblečenie sa vyníma na jej vypracovanej postave. Vždy štýlová Dara ako keby zastavila zub času. Počas svojho života vyskúšala tréningy najrôznejšieho druhu, vrátila sa však k jóge, ktorá ako jediná vyhovuje všetkým jej potrebám. Spája v sebe totiž pokoj a naozaj účinný pohyb. 

FEMINITY TV: Dara Rolins nám prezradila, ako si buduje úžasnú kondíciu i to, ako maká na svojej postave

Prečítajte si tiež: Známe Slovenky ako rozkošné bábätká pred 32 rokmi: Spoznali by ste, čia mama je táto krásna žena?

Kľúč k jej dokonalej postave

„Absolvovala som a vyskúšala som všetko, naposledy to bol napríklad thajský box, ktorý mi tiež išiel," smeje sa Dara, „ale jóga je naozaj extrémne náročná fyzicky. Je to reálna makačka a ja som po nej oveľa viac spotená ako po čomkoľvek inom.“  Je pre ňu veľmi dôležité, aby jej pohyb dával viac, ako len vypracované telo. Jógu pokladá za účinnú aj vďaka tomuto dôvodu a nevyhýba sa jej ani počas svojich ciest do cudziny. V jej dennom režime zohráva kľúčovú úlohu: „Jóga je magická v tom, že nekomunikuje iba s tvojím telom, ale práve s tým, čo je vnútri. Ja som začala obyčajným cvičením, ale preto, že som veľmi premýšľavá, tak sa ku mne dostáva aj celá filozofia.“

Nebráňte sa ale ani oddychu 

„Dnes viac ako kedykoľvek predtým viem, že spánok je najlepší plastický chirurg. Veď ja sama som taká krásna, keď som oddýchnutá. My, ženy, by sme mali na to naozaj myslieť a dávať tomu tú dôležitú váhu – mali by sme sa naučiť odpočívať, spať a robiť veci, ktoré sú nášmu telu, pleti i duši prospešné”, radí speváčka Dara Rolins. Pokoj, ktorý nám dokáže dodať iba spánok sa vie odraziť na celom vyžarovaní nášho tela. Dara verí v silu tohto úžasného prostriedku na oddych.

Mohlo by vás zaujímať: Dve základné zložky, ktoré dodajú každej žene sebavedomie: Emma Tekelyová presne vie, ako na to

Život plný energie 

Pri jej životnom tempe sa naskytá otázka, ako to vlastne celé zvláda. Presuny cez kontinenty i dlhé noci strávené jej vášňou i prácou v jednom – spevom.  „V prvom rade je to rozhodne o tom, že celý život robím to, čo ma baví! To je odpoveď na všetko! Moje prvotné šťastie, energia, tá eufória vychádza z prvotného pocitu "Hurá", že si idem zaspievať. Ja nechodím do roboty, ja sa chodím baviť!” 

- Najčítanejšie -