Presunúť na hlavný obsah

Dve základné zložky, ktoré dodajú každej žene sebavedomie: Emma Tekelyová presne vie, ako na to

Slovenské celebrity

Vždy elegantná moderátorka Emma Tekelyová sa nebráni ani trendy novinkám. Svoj štýl si rokmi naozaj vycibrila a ženy učí, že za každých okolností sa dá vyzerať sviežo a žensky. Toto sú dve zložky, na ktoré pri potrhnutí ženskosti nedá dopustiť.

Pôvabná moderátorka a spisovateľka Emma Tekelyová sa vždy vymykala priemeru žien, ktoré majú podobný dátum narodenia ako ona. Nikto by jej tak ľahko neuveril, že jej vek sa začína číslom 6 a pokračuje rovnakou číslicou. Jej šatník oplýva sviežimi farbami a aj tie jej dodávajú na ladnosti. Má však dve tajné ženské zbrane, ktoré radí raz za čas vytasiť každej z nás a ukázať svetu. 

Mohlo by vás zaujímať: Prešporský bál 2019: Bývalá Miss a jej ladné krivky, Eva Verešová po 17-tich rokoch od súťaže krásy a ďalšie

V toto verí a radí ženám 

„Sú dni, keď treba vystúpiť z tieňa, dať svetu vedieť, že sme tu a že na to máme. Chlapi k tomu potrebujú manuál na riadenie zemegule. Nám ženám stačí rúž a ihličky,“ prezradila všetkým svojim fanúšikom. Ženy uisťuje v ich sile a vnútornom odhodlaní. Takto na to viete ísť aj vy, rafinovanosť je základ.

Prečítajte si tiež: Česko-Slovenský ples 2019: Andrea Verešová opäť na jednotku, Lucia Barmošová ako hviezda večera

K tomuto odboru má blízko

Emma Tekelyová je aj uznávanou spisovateľkou. Okrem iného sa v súčasnosti venuje aj ženskému stylingu. Prepojenie týchto dvoch oblastí jej dáva dobrý základ pre tvorbu rád pre ženy. Vie, čo sa nosí a hlavne má dar, ukázať to na svojom tele tak, že jej outfit vždy pôsobí elegantne a lahodí jej po každej stránke. Ani ona sama sa nebráni výraznému make-upu. Preto si červený rúž noste v kabelke aj vy.

Páči sa vám štýl moderátorky a spisovateľky Emmy Tekelyovej?

spolu hlasovalo 713 ľudí

Áno
345
Nie
368

Diskusia k článku

comments powered by Disqus