Presunúť na hlavný obsah

Česko-Slovenský ples 2019: Andrea Verešová opäť na jednotku, Lucia Barmošová ako hviezda večera

Slovenské celebrity

Česko-Slovenský ples je prestížna udalosť, ktorá spája naše dva národy. Dámy si na výbere rób dávajú každý rok záležať. Tento rok sa konal v sobotu 16. februára v ukážkových priestoroch Obecného domu v Prahe.

6. ročník Česko-Slovenského plesu sa niesol v romantickej atmosfére. Nie nadarmo ho jeho organizátori naplánovali na valentínsky týždeň. Otvoril ho Balet Národného divadla Brno so svojím tanečným číslom z baletu Rómeo a Júlia. Hviezdou večera bola aj česko-slovenská legenda Hana Zagorová, nechýbal ani spev Márie Čírovej, Adama Ďuricu či Terezy Kerndlovej. V úlohe moderátorov večera sa predviedla dvojica zložená z 5 násobnej držiteľky ocenenia OTO, Lucie Barmošovej a herca a moderátorka Martina Dejdara. 

Prečítajte si tiež: Párty The Voice: Jana Kirschner nepozná zub času, Mária Čírová sa v stylingu s manželom pekne odviazala

Monika Bagárová

Speváčku Moniku Bagárovú sprevádzal na Česko-Slovenskom plese jej priateľ, MMA zápasník, Makhmud Muradov. Jej ideálna postava vynikla v metalických šatách, zaujali rozparkom, ktorý ukazoval jej ladnú nohu odetú v trblietavej pančuške. Monika potešila prítomných aj svojim spevom. 

Lucia Hablovičová

Bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko a dnes majiteľka materskej školy Lucia Hablovičová prišla na ples do Prahy spolu s dvorným módnym návrhárom Borisom Hanečkom. Lucia má Borisovu tvorbu úprimne rada, toto nie je ich prvé spoločné vystúpenie. Na Lucii vynikla trblietavá róba od tohto návrhára, ktorá odkrývala jej plecia.

Nikol Švantnerová

Česká Miss z roku 2015, Nikol Švantnerová si na seba obliekla červený kúsok z módneho domu Poner. Nikol, ktorá v súčasnosti pôsobí aj ako moderátorka Fashion TV, prišla v sprievode svojho priateľa Patrika Dresslera. Jej krk i prsty zdobili šperky značky ALO diamons.

TWiiNS

Sestry a speváčky Daniela a Veronika Nízlové nezradili svoju tradíciu s výberom podobných šiat. Tentokrát ich mali od značky Tarik Ediz, ktorá sa špecializuje na unikátny dizajn. Pôsobili veľmi príjemne, ich hlavám kraľoval jednoduchý uhľadený drdol.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová je verná návrhárke Jane Pištejovej. Pompézna zelená róba hodná slávnosti, akou ples je, zachytávala pozornosť okoloidúcich. O šperky v odtieňoch tejto farby sa jej postarala značka Inbar Diamond Center.

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham si na Česko-Slovenský ples zvolila čiernu farbu. O šaty a šperky sa jej postarala Aneta Jurgovianova a dievčatá zo Súkromnej odbornej školy Biela voda v Kežmarku. Ples si užila v spoločnosti svojho doprovodu, priateľa Alesa Mlatilika. 

Lucia Barmošová

Moderátorka Lucia Barmošová sa ujala aj moderovania Česko-Slovenského plesu. Spolu s ňou sa hosťom o zábavu staral český komik Martin Dejdar. Lucia mala počas večera na sebe šaty od Borisa Hanečku, ktorý sa na plese ukázal tiež. 

Mohlo by vás zaujímať: Moderátorka Lucia Barmošová zahviezdila v tejto plesovej róbe: Všimnite si detail, ktorý zvolila okolo krku

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová potešila prítomných aj svojím unikátnym spevom. V šatách z flitrov bola neprehliadnuteľná, postarala sa jej o ne módna návrhárka Martina Grešová tvoriaca pod značkou Belvoir Boutique ®.

Monika Leová

Czech Miss Earth 2013 a moderátorka Monika Leová vyzerala ako filmová hviezda. Čierne elegantné šaty od módnej návrhárky Taťány Kovařikovej doplnila žiarivými šperkami v striebornej farbe. Na perách jej nechýbal ikonický červený rúž. 

Ktorá z dám vás na Česko-Slovenskom plese 2019 zaujala najviac?

spolu hlasovalo 2932 ľudí

TWiiNS
91

- Najčítanejšie -