Presunúť na hlavný obsah

Párty The Voice: Jana Kirschner nepozná zub času, Mária Čírová sa v stylingu s manželom pekne odviazala

Slovenské celebrity

V priestoroch štýlového Velvet baru sa zišla partia úspešných umelcov a známych tvárí nášho šoubiznisu. Televízna show The Voice Česko Slovensko je za dverami a my sme nechýbali na ich párty.

Jana Kirschner

Speváčka Jana Kirschner zasadne do porotcovského kresla a bude príjemnou obmenou tváre na televíznej obrazovke. Má jedinečný štýl, aj čo sa týka obliekania. Všimnite si detail, akým rozbila čierny outfit v podobe oxfordiek v karamelovom odtieni. Anglický štýl sa nezaprie.

Čítajte tiež: Najkrajšie róby pôvabnej Andrey Verešovej: Tieto, v ktorých zažiarila po boku manžela, majú niečo spoločné

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová si vychutnala atmosféru večera po boku svojho manžela Mariána Kachúta. Dvojica prišla zladená a vidno, že sú otvorení akejkoľvek zmene. Hravé detaily sa na takúto uvoľnenú párty hodili. 

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná si drží svoj štýl, ktorému je verná. Aj vďaka silnej osobnosti na nej vyznejú „obyčajné“ kusy oblečenia veľmi zaujímavo. Emma je jednoducho ikona mladej generácie. V čomkoľvek sa objaví, žiari. 

Alexandra Gachulincová

Modelka Alexandra Gachulincová siahla po spojení červenej a čiernej, ktorá je vždy tenký ľad. Ľahkosť kombinovania, inak náročnej farebnosti, jej zabezpečilo prémiový štýl. Vidno, že je scestovaná a presne tento zahraničný závan nám v slovenskej móde chýbal.

Kali so snúbenicou Alicou

Raper a zároveň ďalší z členov poroty The Voice Česko Slovensko Kali prišiel so svojou snúbenicou Alicou, s ktorou očakávajú prírastok do rodiny. Dvojica k sebe ladí a páči sa nám, že Kali si drží svoj vlastný štýl. 

Jana Mutňanská

Párty outfit, aký predviedla Jana Mutňanská odráža sexi divu. Vidno, že bývalá misska módu sleduje a v jej živote má významné miesto. Na akúkoľvek príležitosť si vždy dá pri výbere oblečenia záležať, čím prejavuje úctu k hostiteľovi.

Mohlo by vás zaujímať: Pohyb ich udržiava v kondícii: Ivana Gáborík po 30-tke obmieňa tieto aktivity a čomu sa venujú dámy po 40-tke?

Tereza Kerndlová

Česká speváčka a taktiež porotkyňa tejto show Tereza Kerndlová vytiahla všetky ženské zbrane ihneď, ako sa rozhodla pre tento styling. Veľmi ženské, priam až femme fatale. Ako členka poroty bude na televíznej obrazovke spolu so spomínanými kolegami. 

Mária Zelinová

Moderátorka Mária Zelinová siahla po typickom zimnom vzore, kohútej stope. Pulóver v ohnivej červenej vytvoril kontrast a vidno, že Mária sa pohybuje vo vodách šoubiznisu už nejaký ten rok. 

Barbora Švidraňová 

Herečka Barbora Švidraňová zvolila na tento večer párty outfit. Všimnite si detail v podobe náušnice, ktorý korešpondoval s jej celkovým lookom. Šnurovacie topánky vytvorili perfektný moderný štýl, ktorý jej sadol. 

Kveta Horváthová

Zvieracie vzory a zvýraznený pás. Presne tieto trendy oslovili moderátorku Kvetu Horváthovú. V spojitosti s jej charakteristickým účesom (málokomu takto pristane ako práve jej) to vytvára pútavý vzhľad. 

Veronika Strapková

Páči sa nám, že umelkyne si idú svojou vlastnou cestou, a to nielen v hudbe, aj v móde a obliekaní. Určite medzi ne možno zaradiť aj speváčku Veroniku Strapkovú. Farby k jej výrazným črtám tváre vytvárajú kontrast. 

Dominika Mirgová

Speváčka Dominika Mirgová je v móde odvážna a vidno, že hra so striedaním outfitov ju baví. Čierny outfit oživila jedným výrazným kusom, ktorý si prehodila cez plecia. Vytvorila tým jemný, no silný náznak ženskosti.

Erika Judínyová

Moderátorka Erika Judínyová má takisto svoj štýl a rokmi ho nemení. Drží sa svojej línie, v ktorej sa cíti pohodlne, ale zároveň sebavedome. Kým na obrazovke šoubizovej relácie ju zvyčajne vidíte vo vysokých topánkach, tentokrát preferovala športovejší look.

Mirka Luberdová

Jej zdravé a kreatívne recepty inšpirujú nejednu z nás. Mirka Luberdová už niekoľko rokov žije v súlade so zdravou stravou a prístupom k telu, čo sa odráža na jej rozžiarenom vzhľade. Vysoké čižmy a šaty v elegantnom boho štýle zvýraznili jej prirodzenú krásu.

Twiinsky

Speváčke duo Twiins, Daniela a Veronika Nízlové sa zladili do čiernej, ktorá je dominantou ich celkového vzhľadu. Obtiahnuté kúsky oblečenia či topy nad pupok sú neodmysliteľnou súčasťou ich šatníka. 

Ktorý outfit vás oslovil na párty The Voice Česko Slovensko?

spolu hlasovalo 829 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe