Presunúť na hlavný obsah

Zaľúbené páriky: Tomáš Tatar našiel svoju spriaznenú dušu, Ľubica Šimiak oslavuje tento rok v trojici

Slovenské celebrity

Niektorí ho pokladajú za sviatok komercie, iní za malý dar, počas ktorého môžu oslavovať svoju polovičku ešte o kúsok viac. Nech sa nachádzate na ktorejkoľvek časti spektra, pozrite sa, ako si lásku ukazujú naše známe páry.

Soňa Skoncová a Robo Reis

Robo Reis si získal srdce moderátorky Soni Skoncovej už pred 17 rokmi. Počas týchto rokov spolu prežili tie najkrajšie okamihy – užívali si spolu Soninu milovanú Californiu, predviedli svetu hneď niekoľko štýlových street style outfitou a tento rok spolu strávia 14. február v New Yorku. 

Prečítajte si tiež: Moderátorka Lucia Barmošová zahviezdila v tejto plesovej róbe: Všimnite si detail, ktorý zvolila okolo krku

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra

Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová oslávila pred pár dňami svoje 30-te narodeniny. Matej „Sajfa“ Cifra jej ako darček pripravil cestu do jednej z jej najobľúbenejších metropol. No nie je spoločná návšteva Paríža tým najväčším vyznaním lásky? Obaja milujú návštevu nových destinácií, nikdy však nezanevierajú ani na tie, ktoré im už prirástli k srdu. Už budúci Valentín by však dvojica mala byť v trojici.

Adela Vinczeová a Viktor Vincze

Moderátorka Adela Vinczeová si rolu manželky užíva naplno. S moderátorom Viktorom Vinczem si vždy nájdu čas na spoločné aktivity a jeden druhého podporujú vo všetkom. Ich úsmev na tvári je jasným znamením toho, že jeden bez druhého nevedia žiť, dokonca robi spolu ochotnícke divadlo.

Jasmina Alagič a Patrik „Rytmus“ Vrbovský

Moderátorka Jasmina Alagič dostala tento rok do vienka ten najkrajší darček. S Rytmusom si momentálne najväčšiu lásku ukazujú pripravovaním svadby i očakávaním potomka. Nemôžu chýbať vyznania v podobe obrovských kytíc ruží a spoločných 

Dominika Navara Cibulková a Michal Navara

Od veľkolepej svadby tenistky Dominiky Cibulkovej prešli už skoro tri roky. V júli 2016 povedala svoje áno Michalovi Navarovi a ich láska sa dá krájať naozaj každým deň. Spoločné fotografie hovoria o pokoji, ktorý čerpajú jeden od druhého. Spoločné chvíle trávia – ako inak – aj s ich milovanými psíkmi. Malým vyznaním lásky je pre nich práve čas, ktorý si vedia užiť naplno.

Jeanette Borhyová a Roman Kali

Miss Universe SR 2013, Jeanette Borhyová, má v láske už viac ako tri roky jasno. So svojim priateľom Romanom Kalim trávia spolu voľný čas najaktívnejšie ako sa len dá. Obaja milujú šport, ktorý radi vykonávajú spolu. Cestovanie patrí tiež k vášni, nevynechávajú ani slovenské miesta. 

Zuzana Nemec a Adam Nemec

Dvojica zložená z Miss Universe SR 2016, za slobodna Zuzany Kollárovej, a futbalistu Adama Nemca, zažíva svoje najkrajšie okamihy. Lásku si ukazujú spoločným cestovaním, nechýba však ani ich záľuba v športovaní. Počas chladných dní chodia spolu na lyže, v teplých podmienkach vyskúšali aj adrenalínovejšie štvorkolky.

Tomáš Tatar a Veronika Mihoková

Hokejista Tomáš Tatar vstúpil s láskou do celého nového roku. Jeho nová priateľka Veronika Mihoková si na životný štýl svojho priateľa zvykla rýchlo. Zamilovala sa do spoločného cestovania, počas ktorého oba vyzerajú tak, že prežívajú to najkrajší obdobie svojho života. 

Mohlo by vás zaujímať: Mamina Dominiky Navara Cibulkovej sa prezentuje ako pravá dáma: Všimli ste si túto podobnosť?

Ľubica Šimiaková a Martin Šimiak

Počas minulého roka sme mali možnosť sledovať aj svadbu cukrárky a bývalej Miss Universe SR Ľubice Štepánovej, ktorá už momentálne nesie meno Šimiaková. Počas tohtoročného Valentína nebude mať o lásku naozaj núdzu. Šťastná dvojica sa v januári rozrástla aj o nového člena, ktorý sa im postará ako o zábavu, tak aj o nežnosť. 

Diana Hágerová a Roman Juraško

Známej dvojici – Diane Hágerovej a jej partnerovi Romanovi Juraškovi – robí už vyše roka radosť dcéra Izabelka. Moderátorka a príležitostná modelka Diana si rolu matky užíva najviac na svete. Moderátor Roman Juraško by tiež za nič nemenil. Jeho dve lásku mu robia tú najlepšiu spoločnosť. 

Oslavujete aj vy so svojou polovičkou Deň svätého Valentína?

spolu hlasovalo 258 ľudí

Áno
54
Nie
204

- Najčítanejšie -