Presunúť na hlavný obsah

Mamina Dominiky Navara Cibulkovej sa prezentuje ako pravá dáma: Všimli ste si túto podobnosť?

Slovenské celebrity

Katarína Cibulková je nielen hrdou mamou jednej z našich najlepších tenistiek, ale aj ženou, ktorá sa vie vždy vhodne obliecť na každú príležitosť. S dcérou sa zrejme riadia podobnými pravidlami, pretože ich niektoré outfity k sebe priam ladia. Pozrite sa na náš výber.

Kráľovné zimnej módy

Dominika Navara Cibulková je známa svojou láskou k móde. Túto vášeň dozaista zdedila aj po svojej mamine, ktorá má k móde rovnako blízko ako jej dcéra. Obe majú rady dlhšie strihy. Vašu postavu tak jemne predelí a nepôsobí príliš masívne. Takýto typ by si mali vyberať práve nižšie a chudšie ženy. Nechcete si predsa pridávať na zbytočných kilách.

Mohlo by vás zaujímať: Cool Slovenky, ktoré prepadli fitness: Postavy, ktoré na nich ľudia obdivujú nie sú zadarmo, toto pre ne robia

Na spoločenskú akciu majú svojho favorita

Prvoplánovosť nepatrí do slovníka Dominiky Navara Cibulkovej, ani do toho, ktorý používa jej mamina. Čierne šaty vedia byť jednoduché svojím strihom, detaily sú však to, čo z nich robí pravý elegantný kúsok. Ak chcete mať počas večera voľné ruky, vyskúšajte little black dress s pôsobivým rolákom. Tento prvom im dodá na nezabudnuteľnosti raz dva. Katarína Cibulková si rada oblečie svoje obľúbené šaty aj viackrát, nechýbajú však doplnky, ktoré premenia ich výsledný styling. 

Vedia, ktoré farby rozžiarujú

Tmavé zimné dni je potrebné osviežiť a dodať im na pozitivite. Známa tenistka má aj so svojom maminou nadhľad, ktorý uplatňujú práve v móde. Farbené rozmerné kabáty sú skvelou voľbou, ktorá zahreje a spôsobí aj psychické zlepšenie nálady. Žltá i oranžová sú ženské farby a majú tendenciu prezentovať sa ako farby odvahy a srdečnosti. 

Na horách v čierno-bielej kombinácii

Počas svojich výletov do hôr sú ženy Cibulkové verné práve klasike. Tú prezentuje čierno-biela farbená paleta. Nezabúdajú ani na pokrývku hlavy, ktorá sa právom nazýva aj jedným z najdôležitejších doplnkov. Pobyt na čerstvom vzduchu v spojitosti s touto elegantnou farebnosťou vytvára kombináciu, ktorú by si mala dopriať každá jedna z nás. 

Takto postavu predlžujú

Už ste si istotne všimli množstvo módnych kreácií Dominiky Navara Cibulkovej, ktoré v sebe zahŕňajú aj jeden skvelý kúsok. Je ním práve predĺžený kabátik či svetrík, ktorý je možné vrstviť a kombinovať aj v chladnejšom počasí. Vašu postavu zoštíhli a výhodou je aj fakt, že vaše kríže nezostanú v žiadnom prípade holé. Aj v tomto prípade platí: „Aká matka, taká Domi.“

Prečítajte si tiež: Postava Karin Haydu sa rokmi nemení: Prijala výzvu, ktorá odhalila, že za 10 rokov vyzerá ešte lepšie ako kedysi

Kúsky si môžu požičiavať

Síce je zrejmé, že každá z dám má na sebe svoj vlastný staroružový predĺžený zvrchník, nie je vylúčené, že by si nemohli požičiavať jeden. Farba padnutých lupeňov ruží je veľkým trendom, ktorý ešte počas jari 2019 uvidíme v mnohých obmenách.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus