Presunúť na hlavný obsah

Krásne rodiny Hamšíkovcov a ďalších futbalistov na cestách: Aký je život po boku profesionálneho futbalistu?

Feminity

Hoci ich život vyzerá priam idylicky, nie je to vždy celkom tak. Ak máte totiž za manžela futbalistu, žije športom celá rodina. A prináša to nielen množstvo výhod, ale aj obety.

Naoko ich život vyzerá ako vystrihnutý z rozprávky, veľa a často cestujú, užívajú si, spoznávajú nové krajiny, ľudí a miesta. Avšak všetko má svoje pre a proti. Aj život po boku profesionálneho futbalistu. V takejto rodine totiž musia žiť športom skutočne všetci. Je to najmä o kompromisoch a prispôsobovaní sa. Svoje by o tom vedeli hovoriť partnerky futbalistov. Napriek všetkému, však tieto rodiny žiaria šťastím a spokojnosťou. Ako sa teda žije v rodinách, kde je šport skutočne veľmi dôležitý? 

Inšpirujte sa: Dara Rolins ukazuje svoje vypracované bruško: Tejto aktivite dáva prednosť pred akýmkoľvek iným cvičením

Róbert Mak

Slovenský futbalista Róbert Mak, ktorý aktuálne pôsobí v Rusku, má dvoch synov, na ktorých je nesmierne hrdý a k športu ich vedie od malička. Rodina si skutočne spoločné chvíle veľmi užíva. Róbert totiž pracovne veľa cestuje a jeho kariéra ovplyvňuje život celej rodiny.

Žili už vo viacerých krajinách, sťahovali sa asi sedemkrát a deti sa museli prispôsbiť novým veciam automaticky. Jazyk, kamaráti, to všetko sa vám veľmi rýchlo mení. Ale ako napísala Robova manželka Zuzka na svojom blogu, všetko má svoje výhody: ”Ja toto beriem ako veľké plus, aj všetky zmeny, ktoré sú teraz možno náročné. Ako sa hovorí. Všetko zlé je aj na niečo dobré! Naše deti sa vo svete nikdy nestratia, to viem už teraz.”

Martin Škrtel

Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel má s manželkou Barborou syna Mattea a vyzerá to, že ten sa celý poddal na otca. Martin ho odmalička vedie k láske k futbalu a Matteovi to naozaj ide.

Rodina veľa cestuje a spoločne strávený čas je pre nich ten najkrajší. Avšak aj počas dovolenky sú všetci veľmi aktívni. Nedokážu len tak obsedieť. Martin sa snaží robiť všetko preto, aby spolu všetci trávili, čo najviac chvíľ. 

Marek Hamšík

Marek Hamšík, dlhší čas pôsobil v Neapole, no momentálne rokuje o prestupe do Číny. Je otcom troch rozkošných ratolestí. Spolu s manželkou Martinou žili práve v Talinsku niekoľko rokov, nakoľko Marekovi sa tu veľmi darilo.

Vyzerá to, že synovia Lucas a Christian pôjdu v ockových šľapajách a uvidíme, čomu sa bude venovať ich sestrička Melissa. Marek svoju rodinu nadovšetko miluje a snaží sa, aby boli všetci spolu čo najviac. Veľmi mu na tom záleží, aj keď nie vždy mu to pracovné povinnosti dovolia. 

Ján Ďurica

Skúsený 37-ročný hráč Dukly Praha - Ján Ďurica, žil donedávna s rodinkou pomerne dlho v Turecku. Aktuálne však Ján zmenil pracovné pôsobisko a rodinka ho samozrejme sprevádza. Jeho partnerka Magdaléna, spolu s dcérkou Ninkou sa mu snažia byť vždy nablízku. A o tom predsa rodina je, aby boli všetci spolu pokope, ak sa dá. 

Súdržnosť, pevné rodinné zázemie  a silné putá sú to, čo tieto rodiny drží pokope. A to je v živote najdôležitejšie.

Mohlo by vás zaujímať: Pohyb ich udržiava v kondícii: Ivana Gáborík po 30-tke obmieňa tieto aktivity a čomu sa venujú dámy po 40-tke?

Je podľa Vás, život po boku profesionálneho futbalistu náročný?

spolu hlasovalo 251 ľudí

Áno
187
Nie
64

- Najčítanejšie -