Presunúť na hlavný obsah

Rýchle triky Sloveniek na užší pás: Magdaléna Šebestová zvolila opasok, Soňa Skoncová vsadila na ľadvinku

Slovenské celebrity

Móde sa naozaj medze nekladú. Práve preto si ňou môžeme pomáhať aj k ženskejšej postave s úzkym pásom. Tieto triky sme mali možnosť vidieť na známych Slovenkách, vytvarujú váš pás raz-dva.

Jeanette Borhyová

Miss Universe SR 2013, Jeanette Borhyová, volí na vytvorenie postavy presýpacích hodín práve voľnejšiu blúzku. Tá opticky zväčší jej dekolt, driek vytvaruje úzka kožená sukňa. Kožený i koženkový materiál je vhodný práve na zimné mesiace, stiahne postavu a nechá nohy v teple.

Mohlo by vás zaujímať: Párty The Voice: Jana Kirschner nepozná zub času, Mária Čírová sa v stylingu s manželom pekne odviazala

Zuzana Nemec

Miss Universe SR 2016, Zuzana Nemec, volí neutrálne farby. Jej postava ako prútik najlepšie ukáže, ak si na seba oblečie nohavice so zvýšeným pásom. Na štíhlom drieku jej ešte pridá štýl jemne rozšírených nohavíc vo vrchnej časti. Čierny top je stávkou na istotu.

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová si aj vo svojom veku vie obliecť šaty a pôsobiť v nich ako hravé dievča. Na pôvabe jej dodáva práve bodkovaný vzor, pás jej stiahne práve dobre stavaný strih šiat. Jej outfit sa prirodzene hodí k moderátorka Emme Tekelyovej, s ktorou tvoria veľmi dobrú kamarátsku dvojicu.

Soňa Skoncová

Bývalá Miss a moderátorka Soňa Skoncová perfektne zladila eleganciu s pohodlím. Štýlová ľadvinka, ktorá vyrysuje pás, a biele tenisky dokonale dopĺňajú jej kostýmový outfit, ktorý môžete využiť na každú príležitosť. Voľba jednej štruktúry je v tomto prípade vhodným ťahom.

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová ukazuje, že vhodný opasok vie povýšiť každý outfit. Jej tmavozelená kombinácia je túto sezónu moderná. Väčší a objemnejší sveter vytvorí vo vrchnej časti efekt objemu, bruško ostane stiahnuté opaskom.

Veronika Vágnerová

Mamička a najkrajšia Miss z roku 2007 Veronika Vágnerová vsadila na jednoduchosť. Krémová s čiernou perfektne zvýrazňujú siluetu. Flitre sú vhodné práve do oblasti dekoltu, rozšírená sukňa či šortky vytvoria požadovaný objem práve v oblasti nôh. Tento optický klam ladne zúži driek.

Simona Leskovská

Taktiež bývalá Miss a dnes športová moderátorka Simona Leskovská ukázala, ako pôvabne sa dá odieť do jednej jedinej farby. Bledomodrá blúzka doplnená o nohavice s vysokým pásom vytvarovali postavu, o svoje sa postaralo aj sako, ktoré jemne splývalo na pleciach.

Prečítajte si tiež: Krásna Adriana Ohanian Sklenaříková pred 10 rokmi a dnes: Táto žena zreje do krásy, čo poviete na ten rozdiel?

Patrícia Vitteková

Patríciu Vittekovú zaujali farby podobné tým, ktoré volila práve Magdaléna Šebestová. Plisované sukne sa vracajú do módy a v midi variante vedia pomôcť práve pásu. Ak k nim doplníte aj vy iba jemný top, stanú sa skvelým prostriedkom na vytvarovanie osieho pása. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe