Presunúť na hlavný obsah

Krásna Adriana Ohanian Sklenaříková pred 10 rokmi a dnes: Táto žena zreje do krásy, čo poviete na ten rozdiel?

Feminity

Slovenka Adriana Ohanian Sklenaříková, ktorá je známa po celom svete, zrejme objavila recept na mladosť. Sympatická plavovláska vyzerá vo svojich 47 rokoch naozaj atraktívne. Čím to je?

Potom, čo v roku 1997 získala kontrakt na spoluprácu s Wondebrou, zmenil sa jej život zásadne. Práve táto kamaň ju dostala na výslnie a zrodila sa hviezda. Odvtedy nemala o pracovné ponuky núdzu a zaradila sa medzi elitu. 

Čítajte viac: 6 cvikov jogy, ktoré vám zabezpečia duševnú rovnováhu a stabilitu: Takto to robí aj modelka Linda Nývltová

Zmeny v živote sa prejavili aj na jej stylingoch

Aj ona si však prešla búrlivejším obdobím, zažila vzostupy aj pády. Dokonca aj v súkromnom živote. Počas uplynulých rokov však Adriana nielen hľadala skutočný zmysel života, ale v rôznych jeho etapách menila aj svoj imidž, celkom výrazne. Plavovláska sa hrala aj so svojimi vlasovými stylingami. V rôznych etapách života tak menila aj svoj vzhľad. Podľa nás, však v súčasnosti vyzerá azda najatraktívnejšie a presne vie, ako starnúť s gráciou. 

Našla svoje šťastie

Dnes je však šťastná, vyrovnaná a snaží sa žiť bez stresu. A zdá sa, že odkedy sa opäť v roku 2014 vydala za Arama Ohaniana, všetko ide podľa jej plánu. Sympatický chlapík je od krásky starší o 16 rokov. Skvele si však rozumejú a sú dôkazom toho, že vek v partnerskom zväzku nezohráva vôbec zásadnú úlohu, ak si dvaja sadnú. Z dvojice vyžaruje pohoda, spokojnosť a šťastie. 

Zmyselom života je pre ňu dcérka

Adriana sa stala prvýkrát mamou v relatívne vysokom veku. Jej dcérka sa narodila minulý rok v auguste, mesiac pred topmodelkinými narodeninami. Adriana tak dostala ten najkrajší a najvytúženejší darček, o akom kedy snívala. Aj napriek všetkému si úlohu mamy neuveriteľne užíva. S príchodom dcérky na svet, zmenila aj svoj postoj k životu a Nine venuje všetok svoj čas. Dievčatko sa stalo zmyslom jej života a vidieť, že si malú dcérku naozaj užíva. 

Rozkošná Nina má 5 mesiacov a rastie ako z vody. Navyše je krásna po mame. Čo myslíte, podobá sa na čarujúcu Adrianu?  Nechápe sa prekvapiť, či sa v živote vydá po jej stopách. 

Prečítajte si tiež: Pohyb ich udržiava v kondícii: Ivana Gáborík po 30-tke obmieňa tieto aktivity a čomu sa venujú dámy po 40-tke?

- Najčítanejšie -