Presunúť na hlavný obsah

Dlhonohé krásky, ktorým učarovali nižší muži: Tieto Slovenky a Češky doslova žiaria a výška tu nehrá žiadnu rolu

Slovenské celebrity

Nikde nie je napísané, že muž musí byť od ženy vyšší a tieto dlhonohé krásky sú toho dôkazom. Ktorému páru to podľa vás pristane najviac?

Beáta Danglová 

Krásna manželka Dana Dangla by sa mohla živiť modelingom. Beáta Danglová má krásnu štíhlu postavu a od svojho manžela je o niečo vyššia. Pár vyzerá šťastne a spokojne, veď život s veselou kopou, akou je Dano, nemôže byť nikdy nuda. 

Simona Krainová 

Česká modelka priam žiari šťastím. Po boku síce menšieho, no veľmi sympatického manžela Karola Vágnera. Simona Krainová môže byť na svoju výšku pyšná, pretože práve tá ju priviedla k skvelej modelingovej kariére. 

Prečítajte si: Krásne Slovenky a Češky, ktoré sa nechali nahovoriť na fotenie v Evinom rúchu: Takýmito foto sa pochválili!

Nela Kočišová 

Bývalá modelka a dnes podnikateľka Nela Kočišová sa tiež narodila s nohami až po zem. Jej manžel Peter Kočiš k nej tak môže vzhliadať nielen ako k milujúcej manželke, ale i ku krásnej a vysokej žene. 

Adriana Karembeu 

Naša najvyššia modelka, ktorej meno je známe po celom svete, má po boku taktiež nižšieho muža. Jej výška je 185 centimetrov, takže sa niet čomu čudovať. Adriana Karembeu sa ale vďaka svojim dlhokánskym nohám stala slávnou a úspešnou. 

Simona Brnová-Slobodníková 

Modelka a dvojnásobná mamina Simona Brnová-Slobodníková má v opätkoch o niekoľko centimetrov viac, než jej manžel Andrej Brna. Svoje už tak dlhé nohy si takto predĺži o hodný kus a vyzdvihne svoju dokonalú a dievčenskú postavičku. 

Prečítajte si: Najkrajšie Slovenky po rokoch od súťaže krásy: Takto s odstupom času vyzerajú a tešia sa z prírastkov do rodiny!

Ktorý z týchto párov je vám najviac sympatický?

spolu hlasovalo 718 ľudí

- Najčítanejšie -