Presunúť na hlavný obsah

Pózy, ktoré vám predĺžia nohy: Tieto Slovenky vedia, aké topánky sa vám oplatí mať v šatníku

Slovenské celebrity

Inšpiráciu na obliekanie môžeme čerpať naozaj z každej stránky nášho života. Prečo sa nedať ohúriť práve štýlovými Slovenkami, ktoré vedia, že správne topánky dokážu urobiť s našimi nohami hotové zázraky?

Keďže žijeme dobu vizuálnu, outfit nadobúda tú pravú hodnotu až keď ho máme možnosť vidieť aj príjemne vyfotený. Nechceli by ste totiž, aby sa vám stalo to, že si na nohy obujete svoje vysnívané topánky a zrazu zistíte, že v nich vyzeráte o pár centimetrov nižšia, nie naopak. Tieto Slovenky vedia, aké kúsky sa oplatí mať doma v šatníku.

Prečítajte si tiež: Krásna Daniela Hantuchová žne úspechy aj po ukončení kariéry tenistky: Natočila tiež sériu super cvičení, vyskúšate?

Dominika Navara Cibulková a kúsky z plastu

Slovenská teniska Dominika Navara Cibulková má v móde úplne jasno. Táto oblasť je jej veľkou vášňou, tak isto ako aj jej milovaný tenis. Domi vie, že nezameniteľné nohy jej vyčarujú práve neutrálne farby. Tento ťah používa na fotkách aj Kim Kardashian. Ak by ste chceli svoje topánky dotiahnuť k dokonalosti, skúste siahnuť aj po plastových prvkoch.

Barbora Krajčírová a až nad kolená

Moderátorka Barbora Krajčírová je na svojich fotografiách verná originalite. Len tak ľahko sa neuspokojí s klasickou pózou. Odvrátený pohľad pôsobí tajomne a jej nohy dlhšie ak jednu vysunie vpred. Jej dôvernými spoločníčkami sú práve čižmy nad kolená, ktoré vám vyčarujú nohy až do nebies.

Veronika Cifrová Ostrihoňová s prekríženými nohami

Známa moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová ukazuje, že na fotkách skvelo funguje aj póza s prekríženými nohami. V takom prípade sa môžete ešte jemne postaviť na špičky a aj vy tak nechať vyniknúť svoje ladné nohy. Čižmy, ktoré siahajú tesne pod kolená sú dobrou voľbou, hodia sa práve ku krátkym šatám, aké volila aj Veronika.

Alena Pallová v jednofarebnej kombinácii

Prominentná lekárka Alena Pallová má snáď čižmy v každej farbe. Na jej outfitoch sa dá jednoducho vykresliť farebný optický klam. Ak sa aj vy zladíte do jednej farby a podtrhnete svoje nohy ešte aj rovnakými topánkami, máte vyhraté. V takom prípade vám naozaj stačí už len ruka v bok a jemné vytočenie jednej nohy do strany.

Natália Glosíková sa hrá s leskom

Slovenská tanečnica Natália Glosíková, ktorá si otvára aj svoju vlastnú tanečnú školu, vie, že zaujať sa dá aj mierne extravagantnými kúskami. Lesk sa pomaly prediera na každý jeden kúsok v šatníku, prečo jeho vlastnosti nevyužiť práve aj na topánkach? V póze s jednou nohou mierne vpredu vynikne krásne dĺžka vašej postavy. 

Mohlo by vás zaujímať: Mamička Mamba Dasha so svojím synčekom: Teší sa z maličkostí a takto zariadila malému izbičku

Emma Tekelyová v čiernom, Soňa Müllerová ako opak v bielom

Slovenská moderátorka a spisovateľka Emma Tekelyová sa oblieka vždy ako pravá dáma. Aj keď niekedy vyskúša mierne netradičné outfity, vie ako ich nechať na svojej postave zažiariť. Celočierny look je najvhodnejšie doplniť práve špicatými čiernymi topánkami. Postavu veľmi vhodne predĺžia práve pokožkové kúsky, ktoré boli a stále sú veľmi moderné. Opakom sú však biele topánky, ktoré vedia postavu poriadne skrátiť. V takom prípade je vhodné pohrať sa práve s dĺžkou sukne. Moderátorka Soňa Müllerová to s midi dĺžkou zvládla na jednotku. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus