Presunúť na hlavný obsah

Úspešná tenistka Dominika Navara Cibulková je aj v móde svetová: Tento štýl nosia aj hollywoodske hviezdy

Feminity

Ak sa chcete obliecť v chladných dňoch naozaj štýlovo, nechajte sa inšpirovať našou sympatickou tenistkou Dominikou Navara Cibulkovou. Kabáty a kožuchy, ktoré nedávno predviedla sú nielen účelné, ale navyše vyzerajú chic.

To, že Dominika dobre vie, čo je momentálne in, je naozaj známe. Nielenže má k móde veľmi blízko, ale o outfity sa jej stará aj uznávaný módny stylista a jej kamarát Andrej Kusalík. Mnohé z nich majú dokonca spoločné prvky ako tie, ktoré nosia ženy z Hollywoodu. Nechajte sa inšpirovať jedinečnými, zimnými variáciami tenistky, ktoré nosia aj hviezdy svetového formátu.

Mohlo by vás zaujímať: Lucia Barmošová v roztomilých nadkolienkach: Toto sa skrýva za jej tip-top postavou, vďaka čomu môže aj maškrtiť

V teple a štýlovo ako Kim Kardashian

Niektoré kúsky, ktoré má v šatníku Dominika, nájdete aj u Kim Karadshian. Tieto dve ženy majú naozaj podobý štýl. V chladných mesiacoch Dominka siahla po hnedom kožúšku, ktorému neodolala ani Kim. Do tohto modelu sa oplatí investovať, nakoľko je jasné, že bude trendy ešte niekoľko sezón. 

A veľmi podobný strih a materiál obe zvolili aj v tomto prípade. Ide však o netradičný, extravagantnejší outfit. Tento pútavý model si neoblečie len tak hocikto. Chce to totiž istú dávku odvahy, keďže nejde o žiaden minimalistický kúsok. Obe však v kožuchu vyzerajú skvele. 

Chic ako Bella Hadid

Hoci Dominika a Bella siahli po rozdielnych farbách, tento typ kožuchu, zložený z kombinácie viacerých druhov kožušiniek je hitom tejto sezóny. Výborne vyzerá práve v sivej, čiernej, či bielom variante. Nezabúdajte však, že ak siahnte po takomto výraznejšom prvku, stačia vám len simple doplnky a styling. Dominika zvolila aj nude make-up, ktorý sa k takémuto outfitu skvele hodí. A rovnako aj svetoznáma kráska Bella Hadid.

Neprehliadnuteľná ako Olivia Palermo

Pokiaľ milujete farby a jednoduchšie, rovné strihy, toto je skvelá voľba. V zime budete určite neprehliadnuteľná. Nieleže vás teda tento kúsok výborne zahreje, ale okolie si vás okamžite všimne. Dôležité je však v tomto prípade zvoliť už len pár jednoduchých doplnkov, ktoré dotvoria celkový look. Nezabúdajte, že menej je niekedy viac. A vie to aj známa tenistka.

Sledujte viac: VIDEO: Krásna moderátorka Plesu v opere 2019 Lucia Hurajová: Jej postava sa rokmi nemení, ani po 3 deťoch

Páčia sa Vám outfity, ktoré zvolila Dominika Navara Cibulková?

spolu hlasovalo 656 ľudí

Áno
115
Nie
541

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus