Presunúť na hlavný obsah

Lucia Barmošová v roztomilých nadkolienkach: Toto sa skrýva za jej tip-top postavou, vďaka čomu môže aj maškrtiť

Slovenské celebrity

Moderátorka Lucia Barmošová strávila sviatky v domácej pohode, čomu prispôsobila aj svoj outfit. V sexi nadkolienkach pôsobila roztomilo a my vieme, čomu vďačí za svoju tip-top postavičku.

Vianoce v tradičnom pokojnom duchu si vychutnala aj moderátorka Lucia Barmošová. Svojim fanúšikom sa prihovorila v takomto stylingu. Musíme povedať, že dámy, ktoré siahnu po vlnených nadkolienkach robia dobre. Tento domáci styling nielenže zahreje, je pohodlný, ale vykúzli naozaj nadpozemskú príťažlivosť. 

Neprehliadnite: Najromantickejšie zásnuby roka 2018: Tatiana Žideková zažila na vlastnej koži to, o čom sníva nejedna žena

Žena do voza aj do koča

Lucia krátko pred Vianocami pripravila tradičný „Štedrák“ podľa receptu svojej babičky. Rovnaký robila aj jej sestra Kvetka Horváthová. Obidve krásky si tak uctievajú tradičné rodinné zvyky a počas vianočných sviatkov sa v jedle či maškrtách neobmedzujú.

Tajomstvo tip-top postavičky aj po 35-ke

Sesterskú lásku vidno aj v ich súkromí. Lucia s Kvetkou vyskúšala nový typ cvičenia, pri ktorom spaľujete kalórie jedna radosť. Vďaka pravidelnému pohybu má Lucia tip-top postavičku a na televíznej obrazovke pôsobí vždy ako bábika.

Lucia je totiž známou milovníčkou turistiky a celkovo aktívny prístup k životu sa s ňou odjakživa spája. Tento rok stihla pobyt v nádherných talianskych Dolomitoch a pobyt na čerstvom vzduchu vyhľadáva vždy, ako jej to práca dovolí.  

Krása zvonka aj zvnútra

Šarm ju neopúšťa ani počas domácej pohody a môže za to práve spokojnosť so svojím telom i duchom. Nestačí len fyzická krása, Lucia vie, že základe je v čistej mysli a preto sa rada obklopuje prírodou. 

Inšpirujte sa: Príjemné zimné rukavičky, ktoré sa hodia každej žene: Nebráňte sa elegancii a glamouru ako z filmu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe