Presunúť na hlavný obsah

Krásna Daniela Hantuchová žne úspechy aj po ukončení kariéry tenistky: Natočila tiež sériu super cvičení, vyskúšate?

Slovenské celebrity

Úspešná slovenská tenistka Daniela Hantuchová natočila sériu cvikov, ktoré praktizuje pravidelne a odráža sa to nielen na jej postave, ale aj na jej tvári. Vyzerá naozaj šťastne a vyrovnane a môže za to aj jej úspech v kariére, uhádnete, čo dnes robí?

Daniela Hantuchová je v športe ako ryba vo vode a to nielen, keď bola na kurte, ale aj mimo neho. Svojou prítomnosťou a všeobecným rozhľadom práve v športe, akým je tenis, skrášlila svetoznámy turnaj Australian Open 2019 v Melbourne, kde sledovala každý moment. S absolútnym víťazom, ktorým sa napokon stal favorit Novak Djokovič sa pozná osobne a neskrývala spoločnú radosť.

Prečítajte si tiež: Pohyb ich udržiava v kondícii: Ivana Gáborík po 30-tke obmieňa tieto aktivity a čomu sa venujú dámy po 40-tke?

Športová kariéra z iného uhla

Daniela si športovú atmosféru užívala v spoločnosti nielen profesionálnych hráčov, ale aj z pohľadu komentátorky. Športové zápasy komentuje pre viaceré televízie ako Fox Sports, Amazon, Tennis Channel). Vďaka tomu, že šport je jej vášeň, nás reprezentuje v zahraničí na vysokej úrovni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

That sky line in Melbs @jasondlp @australianopen @foxsportsasia

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Hantuchova (@danielahantuchovaofficial),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What a sky line,what a team work @patrickmouratoglou @foxsportsasia

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Hantuchova (@danielahantuchovaofficial),

Ak si však myslíte, že táto úspešná Slovenka má blízko len k tenisu, nie je to celkom pravda. Vo svojom voľnom čase Daniela inklinuje k cvičeniu na celé telo, akým je pilates a joga. Čo je pre tieto druhy cvičenia najpríznačnejšie je posilnenie držania tela. 

Malá ukážka pilates cvikov, ktoré Daniela praktizuje

Core cvičenie, akým pilates je, ocenia všetci, ktorí chcú spevniť celé telo, predovšetkým v jeho centre. Cviky, pri ktorých zapájate aj svaly, o ktorých ste doteraz ani nevedeli, pomáhajú na chrbát, panvu, oblasť brucha, ale aj celkové držanie tela.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In love with the new #Statement collection by @adidaswomen during my Pilates session today #heretocreate @adidas

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Hantuchova (@danielahantuchovaofficial),

Joga je v jej programe pravidelne

Keď je Daniela doma na Slovensku, medzi jej pravidelnú aktivitu patrí joga. Na súkromné hodiny chodieva k inštruktorke jogy, známej modelke z Elite Bratislava, k Linde Nývltovej. Linda žije striedavo v Kalifornii a na Slovensku. Ako priznala v rozhovore dávnejšie, práve v Kalifornii je joga veľmi populárna a mohla sa tak učiť od tých najlepších. 

Čítajte viac: 6 cvikov jogy, ktoré vám zabezpečia duševnú rovnováhu a stabilitu: Takto to robí aj modelka Linda Nývltová

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My lovely student & friend @danielahantuchovaofficial balancing tennis with #yoga

Príspevok, ktorý zdieľa Linda Nyvltova (@lindanyvltova),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe