VIDEO: Na Plese v opere 2019 vás najviac očarila pôvabná herečka Lucia Hurajová: Takto vznikala jej róba

Ples v opere 2019 si získal pozornosť krásnymi šatami, ktoré mali zúčastnené dámy na sebe. Nadchla vás práve róba moderátorky Lucie Hurajovej, ktorá sa tešila najväčšej priazni.

Moderátorka Plesu v opere 2019 Lucia Hurajová v róbe od Marcela Holubca W.

Moderátorka Plesu v opere 2019 Lucia Hurajová v róbe od Marcela Holubca W.

Zdroj: Ples v opere

Slovenská herečka Lucia Hurajová mala tú česť moderovať najväčšiu spoločenskú udalosť roka 2019. 19. benefičný Ples v opere sa niesol v duchu rapsódie radosti. Na túto tému zhmotnil šaty pre moderátorku večera práve slovenský módny návrhár Marcel Holubec W. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ples v opere 2019 a červený koberec: Matej Tóth s krásnou manželkou Lenkou a ďalšie elegantné páry

FEMINITY TV: Pozrite si skúšku šiat moderátorky Plesu v opere 2019 Lucie Hurajovej 

Zaujali vás najviac

Lucia Hurajová žiarila aj vďaka unikátnemu modelu, ktorý mal podľa Marcela Holubca W. presne stelesňovať šťastie, ktoré bolo aj hlavnou témou celého 19. dobročinného Plesu v opere. „Hneď keď som vedel, v akej téme sa bude niesť ples, tak som si to pretavil do svojich pocitov. Teda, keď som šťastný lietam v oblakoch a inšpiráciou pre vznik šiat bol ružový obláčik radosti,“ prezradil módny návrhár o tvorbe šiat.

S Luciou Hurajovou si Marcel Holubec rozumie aj po ľudskej stránke, preto sa im spolupracovalo veľmi príjemne. „Zašli sme do obchodu s látkami a úplne jednoducho sme zamierili s týmto ružovým organzám a možno až prekvapivo rýchlo sme sa zhodli na všetkom,“ dodáva s úsmevom Lucia. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Róby Sloveniek z Plesu v opere 2019: Éterická Jana Pištejová, Zlatica Puškárová krásne docielila osí pás

Vy ste si práve šaty moderátorky večera vybrali za víťazné a Lucii tak právom patrí titul kráľovnej večera. Lucii Hurajovej ste udelili 927 hlasov. 

Foto:
Ples v opere, Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
PC

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba