Presunúť na hlavný obsah

Moderátorka Lucia Barmošová zahviezdila v tejto plesovej róbe: Všimnite si detail, ktorý zvolila okolo krku

Slovenské celebrity

Moderátorka večerných novín na Jojke Lucia Barmošová si plesovú sezónu dokáže vychutnať, aj keď je na nej pracovne. Tento rok opäť potvrdila, že sa vo výbere plesovej róby vie orientovať už roky, veď posúďte sami.

Jojkárka Lucia Barmošová patrí medzi moderátorské stálice. Päťnásobná držiteľka titulu Osobnosť televíznej obrazovky je pre mnohé ženy inšpiratívna nielen v oblasti kariéry, ale aj štýlu. Nežná blondínka si zachováva eleganciu na každom kroku a počas plesovej sezóny toto tvrdenie platí dvojnásobne.

Prečítajte si: Postava Karin Haydu sa rokmi nemení: Prijala výzvu, ktorá odhalila, že za 10 rokov vyzerá ešte lepšie ako kedysi

Plesová sezóna z nej vždy vykúzli doslova princeznú

Lucia dokáže spojiť príjemné s užitočným a plesovú sezónu si užije, aj keď je v práci. Obľúbená moderátorka je novinárskej praxi verná už niekoľko rokov a vidno, že práca ju úprimne napĺňa. Spojenie krásy, noblesy a tiež vystupovania hodného dámy jej zabezpečilo niekoľko moderovaní plesov, medzi nimi v minulosti aj honosný Ples v opere. Práve ten každoročne štartuje plesovú sezónu na Slovensku, ktorá sa pomaly blíži ku koncu. 

Jemne odhalené ramená

Za pozornosť určite stojí aj jej voľba večernej toalety na takúto slávnostnú príležitosť, akou je ples. Nedávno publikovala záber, na ktorom vidno nádhernú róbu. Vrchný diel odhaľujúc ramená z nej vytvoril skutočne elegantnú dámu a lesk na šatách dodal na výnimočnosti. Lucia si so svojou figúrou môže pokojne dovoliť ukázať ramená a urobila tak aj v minulosti na Plese v opere. Ako moderátorka aj vtedy pôsobila očarujúco a jej kúzelná róba ju vyniesla medzi esá. Dĺžka plesových šiat po zem prekrýva špičky topánok, presne tak, ako určuje protokol. 

Detail v podobe perál

Všimnite si detail, ktorý zvolila moderátorka, v podobe jemného náhrdelníka okolo krku. Perly, ktoré sú svojou krásou večné a rozžiaria nejednu ženu, si zaslúžia našu pozornosť. Máloktorý šperk dokáže so ženskou krásou takéto divy. Vyskúšate?

Neprehliadnite: Krásna Daniela Hantuchová žne úspechy aj po ukončení kariéry tenistky: Natočila tiež sériu super cvičení, vyskúšate?

Páčia sa vám plesové šaty, ktoré volí Lucia Barmošová?

spolu hlasovalo 514 ľudí

Áno
437
Nie
77

- Najčítanejšie -