Presunúť na hlavný obsah

Prešporský bál 2019: Bývalá Miss a jej ladné krivky, Eva Verešová po 17-tich rokoch od súťaže krásy a ďalšie

Slovenské celebrity

Plesová sezóna vyvrcholila tradičným Prešporským bálom, ktorý sa konal v historickej budove bratislavskej Reduty. Fašiangovú zábavu si nenechali ujsť ani naše známe tváre, pozrite si príchody hostí.

Jana Mutňanská

Spisovateľka Jana Mutňanská po záplave farieb zvolila na záver fašiangovej sezóny čiernu róbu, kopírujúcu jej siluetu. Asymetrická róba odhaľujúca jedno rameno jej zabezpečila status dámy, ktorú rozžiarili doplnky a to bohate stačilo.

Prečítajte si: Česko-Slovenský ples 2019: Andrea Verešová opäť na jednotku, Lucia Barmošová ako hviezda večera

Veronika Vágner

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágner už síce korunku nenosí, no právom získala tento titul. Dvanásť rokov od súťaže krásy sa na nej nijako nepodpísalo, práve naopak. Na ples zvolila ohnivo červenú róbu cez jedno rameno a držala sa jednoduchosti ako vždy.

Eva Verešová

Eva Verešová, ktorá získala korunku krásy v roku 2002. Na Prešporský ples prišla v róbe od návrhárky Izabely Komjati hodnej slávnostnej udalosti, akou je ples. Doplnila ju bielymi rukavičkami a pôsobila naozaj nežne a žensky. 

Karolína Miková

Modelka Karolína Miková prišla v róbe s hlbokým výstrihom. Šaty tón v tóne s trblietavými jemnými efektami. Veľká kruhová sukňa vytvárala honosný dojem Vlasy zvolila vypnuté a vizáž tón v tóne vzhľadom na výrazné črty modelky.

Jana Pištejová

Módna návrhárka Jana Pištejová si nenechala ujsť záver plesovej sezóny, ktorá pre ňu znamená každoročne veľa práce. Šaty pripravuje nejednej klientke, no tentoraz sa v róbe zo svojej dielne ukázala aj ona. Účes zvolila jednoduchý s čelenkou a jemné doplnky boli tiež na mieste.

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová zvolila róbu v púdrovom odtieni s aplikáciami v oblasti hornej časti róby. Tón v tóne si zachovala a túto lichotivú kombináciu nerozbíjala žiadnymi doplnkami či inými akcentami. 

Mirka Dobiš Michálková

Stylistka Mirka Dobiš Michálková zvolila nadčasovú róbu od návrhárky Michaely Ľuptákovej jednoduchého strihu vo fuchsiovej farbe. Celkový look zjemnila rukavičkami a na plesovú príležitosť, akou bola táto, sa to jednoznačne hodí. 

Daniela Záhradníková

Po bielej róbe so striebornou aplikáciou siahla manželka Branislava Záhradníka Daniela. Antický nádych je medzi ženami veľmi obľúbený a v prípade šiat, kde sa vyžaduje dĺžka až po zem, nikdy nesklame.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová tentoraz vsadila na sýtu modrú. Róba od návrhárky Zarina Šimkovič v tomto odtieni je pre blondínky ako stvorená, vytvorí totiž kontrast a zvýrazní vizáž nositeľky. 

Silvia Juřiková

Redaktorka Silvia Juřiková svoju pozornosť taktiež sústredila na modrú v kombinácii s transparetným materiálom. Čipka je ženská a stávkou na istotu, každej žene dodá totiž sebavedomie

Alexandra Horňáková

Dcéra Borisa Kollára Alexandra Horňáková je vo výbere šiat verná návrhárke Jane Jurčenko. Tentoraz iahla po tmavomodrej róbe, pripomínajúcej hlbokú noc, aká je pre toto obdobie fašiangov ešte stále typická. 

Silvia Šarköziová

Hudobníčka Silvia Šarköziová bola neprehliadnuteľná. Jej róba z dúhovej kombinácie farieb bola akýmsi odklonom od prítomných dám a vidno, že každá jedna z pozvaných dám si išla svojou cestou. O pestrosť šiat tak nebolo núdze. 

Prešporský bál 2019

spolu hlasovalo 710 ľudí

- Najčítanejšie -