Známe Slovenky ako rozkošné bábätká pred 32 rokmi: Spoznali by ste, čia mama je táto krásna žena?

Nostalgia v podobe pozerania si starších fotografií z detstva nám vždy vyčaruje úsmev na tvári. Spoznali by ste na fotografii, ktoré známe Slovenky sa skrývajú za týmito bábätkami?

Takto vyzerali ako roztomilé bábätká pred 32 rokmi: Spoznali by ste, čia mama je táto krásna žena?

Takto vyzerali ako roztomilé bábätká pred 32 rokmi: Spoznali by ste, čia mama je táto krásna žena?

Zdroj: instagram.com/danielatwiins

Fotografie z detstva nám niekedy ukážu, ako sa človek dokáže zmeniť, no základné črty a mimika, tá zostáva stále rovnaká. Tieto malé plavovlásky sú dnes brunetky, ktoré pozná celé Slovensko a musíme povedať, že už vtedy mali dievčatá štýl, čo poviete?

Prečítajte si: Postava Karin Haydu sa rokmi nemení: Prijala výzvu, ktorá odhalila, že za 10 rokov vyzerá ešte lepšie ako kedysi

Takto to vyzeralo po roku 1986

V tom čase bolo ešte Česko-Slovensko a dievčatá zo speváckeho dua Twiins takto v perinke ani len netušili, že už o pár rokov sa stanú známymi vo svete šoubiznisu. Ako sestry dokonca držia pri sebe  sú si vzájomne oporou, čo je v dnešnom svete veľmi dôležité.

Na prelome tisícročia odštartovali hudobnú kariéru

Popové speváčky sa zapísali do našej pamäte už ako malé, no svoju pozíciu v svete hudby si držia dodnes. Práve to, že pôsobia ako dvojičky ich robí neprehliadnuteľnými a výnimočnými. Veď povedzme si úprimne, nie každý dokáže spolu fungovať v pracovnom nasadení a tiež v súkromnom živote. Skĺbiť tieto dve prostredia je skutočne veľká výzva.

Mohlo by vás zaujímať: Cool Slovenky, ktoré prepadli fitness: Postavy, ktoré na nich ľudia obdivujú nie sú zadarmo, toto pre ne robia

Udržať sa na scéne tak dlho nie je jednoduché

Byť tak dlho na scéne chce neustálu drinu, ale aj starostlivosť o seba. Atraktívne brunetky sa okrem hudby starajú aj o svoj imidž. Vidno, že im na svojom vzhľade záleží a takisto si užívajú aj koncerty, počas ktorých vždy vytvoria show. Pozitívnou energiou strhnú so sebou aj fanúšikov. Okrem fashion & beauty noviniek si krásky zakladajú aj na tom, aby ich postava po 30-tke bola čo najpevnejšia a pritom si zachovávajú svoje ženské krivky a prednosti. 

Sledujte inšpiratívne beauty video s duom Twiins: VIDEO: Obsah kabeliek a ranná beauty rutina dvojičiek dua TWiiNS: Na toto ony dve nedajú dopustiť

Pozeráte si aj vy radi retro fotografie z detstva?

Áno
135
Nie
16
Hlasovalo: 151

Foto:
instagram.com/danielatwiins, instagram.com/twiinsmusic
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba