Presunúť na hlavný obsah

Dámske jazdy, ktoré si najradšej doprajú Slovenky: Takto trávia svoj čas s kamarátkami, bez mužov

Slovenské celebrity

Každá z nás raz za čas potrebuje vypadnúť z kolotoču bežného života a dopriať si malý únik od reality. Najlepšou partnerkou na takúto nečakanú jazdu životom je práve kamarátka. Tie svoje si strážia aj známe Slovenky a ich aktivity sú opäť odlišné od toho, čo bežne vykonávajú so svojimi partnermi.

Dámska jazda nemusí mať honosné rozmery. Niekedy jednoducho stačí opustiť vyšliapané chodníčky a stretnúť sa s rovnakým pohlavím, ktoré chápe naše bežné starosti i radosti. Takéto aktivity si užívajú známe Slovenky, zatiaľ čo sú ich manželia či partneri v pohodlí domova alebo pracovne vyťažení. Načerpanie novej energie je základným aspektom ich dámskych jázd.

Prečítajte si tiež: Najsexi Slovenka, ktorú sledujú státisíce: Lucia Javorčeková spája dva atribúty, ktoré si muži u žien všímajú

Diana Hágerová má chvíľku pre seba v kine

Sympatická moderátorka Diana Hágerová si raz za čas dopraje večer strávený pozeraním najnovšieho filmu. Do kina ju zlákal aj Aquaman, ktorého si prišla vychutnať s kamarátkou, ktorá je tiež mamou. Tento typ oddychu je ako stvorený pre všetky ženy, ktoré naozaj nemajú čas na veľké a plánované dámske jazdy, túžbu po chvíľke pokoja však splní na jednotku. 

Dominika Navara Cibulková a Barbora Franeková cestujú a užívajú si život

Keď sa na spoločnú dámsku jazdu vyberie tenistka Dominika Navara Cibulková so svojou kamarátkou bývalou Miss Barborou Franekovou, o zábavu majú postarané. Ich hlavnou zásadou, ktorú od nich musíte odpozorovať aj vy, je užívanie si života. Vychutnávajú si momenty pri známych európskych pamiatkach, nezabúdajú však na kvalitné a chutné lokálne jedlo. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová si nevie vynachváliť toto

Moderátorka a redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová mala ešte koncom roka 2018 možnosť stráviť pár dní v Londýne so svojou kamarátkou. Tento trip si nevedela vynachváliť. Na svojej sociálnej sieti uviedla: „Keď máte #bff, ktorá odfotí na päťdesiatytretí krát selfie, robí Vám marketingovú aj psychologickú poradňu, k tomu ide s Vami na dva dni do Londýna – lebo jednoducho potrebujete vidieť výstavu kráľovských šiat vo Windsore, a ešte Vám donesie knihu, ktorá sa nedá v Bratislave zohnať, viete, že máte vyhraté.“

Katka Jakeš a Ivana Gáborík spolu aj tancujú

Tanečníčky Katka Jakeš a Ivana Gáborík Surovcová si osvojili spoločné podnikanie. Obe sa v ňom už pohybujú ako doma a svoju značku prezentujú po celom Slovensku. Darí sa im to aj vďaka spoločným výletom, ktoré kvôli podpore svojej tvorby podnikajú. Ukázali sa spolu na viacerých festivaloch, kde sa vyšantili s módou a neváhali si spolu aj zatancovať či zaspievať. 

Kristína Tormová má o zábavu postarané

Herečka Kristína Tormová má ako mama dvojičiek veľa priestoru na úsmev. Ak jej však zamŕza na perách, vie, že je ten správny čas vybehnúť za svojou kamarátkou. Neváhajú a spolu sa v kabínke odfotia v rovnakých outfitoch, vychutnajú si spolu chutný obed a čo je viac, budujú si spolu nezabudnuteľné zážitky.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Krásna Dara Rolins prezradila, čo ju drží vo forme: Toto je pre ňu dôležité viac ako len vypracované telo

Kristína však má o ženskú partiu postarané aj keď nejde o jej kamarátky. Jej dcérky sa ukázali ako jej veľké parťáčky. „Neviem, kedy sa to stalo, ale je to paráda. Skrátka tieto dve šuny sú parťáčky. Chodíme spolu do divadla na dospelácke kúsky, na koncerty, na módne prehliadky… na festivaly odjakživa, to je pravda,“ potešila svojimi slovami fanúšikov na Instagrame. Tiež uviedla, že: „My si také robíme: babské dni.“ Tak, čo viac si môže žena priať?

Babsy Jagušák a Tamara Šimončík Heribanová si vážia čas v prírode

Síce majú sestry Heribanové už odlišné priezviská a každá žije svojím vlastným životom, čas, ktorý trávia spolu je pre ne veľkým zdrojom energie. Keď majú chuť na dámsku jazdu, musia sa stretnúť v jednom spoločnom meste. Tamara aj s dcérkou Emilkou a Babsy s malou Izi preferujú pohyb v prírode, kultúrne akcie a čas, ktorý trávia aj so svojou mamou, Alenou Heribanovou. V takejto zostave majú naozaj trojgeneračnú dámsku jazdu ako vyšitú. 

- Najčítanejšie -