Presunúť na hlavný obsah

Najsexi Slovenka, ktorú sledujú státisíce: Lucia Javorčeková spája dva atribúty, ktoré si muži u žien všímajú

Slovenské celebrity

Tvár ako bábika, telo hodné bohyne. Lucia Javorčeková patrí medzi najsledovanejšie Slovenky, ktorej fanclub sa vyšplhal na číslo prevyšujúce milión. Ako sa jej to podarilo?

Lucia Javorčeková nemá ešte ani tridsať, no svojou krásou stihla opantať nejedného muža a zaradila sa tak v dnešnej dobe medzi najvplyvnejších influencerov. Na sociálnej sieti Instagram má už vyše miliónový zástup obdivovateľov. Lucia sa spočiatku venovala fotomodelingu a bola tiež vo finále Miss Universe SR. Neskôr bol však záujem o jej fotografie silnejší a silnejší a to aj vďaka kombinácii viacerých faktorov. Spojenie ženských tvarov, prirodzenej krásy a tiež toho, že Lucia je už matkou, je naozaj hriešne sexi kombinácia.

Čítajte tiež: VIDEO: Krásna Dara Rolins prezradila, čo ju drží vo forme: Toto je pre ňu dôležité viac ako len vypracované telo

Vizáži kraľuje v jej prípade prirodzenosť

Ako si môžete všimnúť, Lucia si zakladá pri vizáži na prirodzenosti. Make-up volí minimálny a do popredia sa tak dostáva jej prirodzená krása. Jej beauty tvár pripomína doslova bábiku a vďaka precízne upravenému tvaru obočia nič viac nepotrebuje. Maskara na zvýraznenie mihalníc úplne stačí. 

„Beriem to tak, že v jednoduchosti je krása, takže používam úplne bežnú kozmetiku, nechodím do salónov a dokonca si podstrihujem vlasy sama. Samozrejme športujem, pretože po pôrode to už je trošku ťažšie s postavou,“ vyjadrila sa v minulosti pre Feminity sympatická Lucia Javorčeková.

Postava, ktorá pripomína kult materstva

Lucia svojou postavou vábi nejedno mužské pokolenie a je akýmsi prototypom ženskej krásy ako celku. Jej krivky symbolizujú istým spôsobom kult materstva. V kombinácii s tým, že je brunetka s nežnými črtami tváre a dlhými vlasmi vyvoláva predstavu o dokonalej manželke. 

Pozrite si celý rozhovor s Luciou: VIDEO: Slovenka Lucia Javorčeková je viditeľne iná: Čo stojí za jej krásnou postavou a prečo si zakladá na krivkách?

Atraktívna brunetka pritom zdieľa esteticky ladené fotografie a svojím vzhľadom symbolizuje akúsi ikonu plodnosti. Sama je pritom už mamou a vychováva dcérku od pomerne skorého veku na dnešnú dobu.  „To, čo vidíte na Instagrame, to je, dá sa povedať, moje alter ego, ale inak som úplne bežný človek s úplne bežnými starosťami a radosťami,“ dodáva na záver Lucia, ktorá, keď Boh „rozdával“ sexepíl, zrejme stála prvá v rade.

- Najčítanejšie -