Presunúť na hlavný obsah

Minikópie známych Miss: Magda Šebestová po 13 rokoch od víťazstva, u Mirky Luberdovej je to už 16 rokov

Slovenské celebrity

Naše krásne bývalé Missky sú okrem iného aj mamami rozkošných dcér. Tie akoby jednej viac, inej menej z oka vypadli, ale podobu rozhodne nezaprú. Po svojich mamách, čo sa týka krásy, zdedili len to najlepšie, čo si myslíte?

Romana Škamlová  a Sárka 

Bývalá I. vicemiss Slovensko 2007 a v súčasnosti veľmi úspešná podnikateľka, Romana Škamlová, má doma dcérku Sárku. Od jej výhry titulu krásy ubehlo už skoro 12 rokov a z toho takmer 7 rokov vychováva už svoju malú slečnu. Tá si vie so svojou mamou aj zapózovať, to sa musí nechať. Po mame tiež podedila krásu v podobe blond hrivy a modrých očí. Takto im to spolu pristane. 

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky, ktoré svoje lásky obklopujú prírodou: Rozžiarené sestry Heribanové, Zdenka Predná má takéto veľké detičky 

Anna Amenová, Nicol a Terezka

Miss Universe SR 2010, Anna Amenová, so založením rodiny neotáľala a založila si ju pomerne mladá. V rámci 9 rokov od získania svojho titulu stihla porodiť až dve krásne dcérky. Dnes sa tak môže tešiť z dvoch krásnych a veľkých slečien, ktoré tiež podedili jej svetlé vlasy aj oči. Ktorá z dcér, staršia Nicol alebo o rok mladšia Terezka sa na svoju mamu podobá viac? Vyberte si...

Denisa Mendrejová, Grétka a Hannah

Ďalšia Miss Universe SR z roku 2009, Denisa Mendrejová je tiež už dvojnásobnou mamičkou, rovnako dvoch dcér. 10 rokov od získania titulu a svoju krásu podelila vo svojich minikópiách. Denisina staršia dcérka, Grétka má už 5 rokov a mladšia Hannah ešte len dva roky. No obe sa na svoju mamu veľmi ponášajú už teraz. 

Čítajte tiež: Bábätká im pristanú! Tieto sexi Slovenky budú zaručene krásnymi mamičkami, veď posúďte sami

Mirka Luberdová a Isabel

Mirka Luberdová, I. vicemiss Slovensko z roku 2003 je dnes mamou krásneho chlapčeka Riška, ale aj malej trojročnej slečny, Isabel. Je až neuveriteľné, že od uplynutia získania Mirkinho titulu krásy ubehlo už takmer 16 rokov. Možno raz o titul zabojuje aj jej dcérka, ktorá je minimálne úsmevom vernou kópiou svojej šikovnej mamy, ktorá je dnes aj výživovou poradkyňou a odborníčkou na zdravé varenie. 

Neprehliadnite: Dcéra Peštovej a Haberu nezdedila po mame iba krásu, ale aj odvahu: Na túto radikálnu zmenu sa podujala

Magdaléna Šebestová a Ninka 

Odkedy krásna Magdaléna Šebestová vyhrala titul Miss Slovensko 2006 a medzitým súťaž sama aj riadila, je rozdiel takmer 13 rokov. Magda sa však počas týchto posledných troch rokov venuje výchove svojej dcérky Ninky.  Malá Ninka až na to, že má svetlé vlasy a jej mama tmavé, sa na ňu nepochybne tiež veľmi podobá. Keď sa im zahľadíte do očí, zistíte, že ich pohľad je rovnaký.

Ktorá známa Misska má doma svoju vernú kópiu či kópie?

spolu hlasovalo 193 ľudí

- Najčítanejšie -