Presunúť na hlavný obsah

Strihy plaviek známych Sloveniek: Dominika Cibulková stavila na tento vzor a kto je (ne)známa bikini kráska?

Slovenské celebrity

Ak už aj vy pokukujete po tohtoročných trendoch v oblasti plaviek, máme pre vás výber tých najzaujímavejších strihov. Inšpirujte sa Slovenkami, ktoré majú módu v malíčku!

Michaela Kocianová

90's sú späť. Topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava vás prenesie späť v čase a ak ste ešte nevyskúšali tento strih plaviek, túto sezónu tak určite urobte. Postavu krásne opticky predĺžia a jednoduchý strih v čiernej farbe ešte nikdy nebol lákavejší ako teraz.

Inšpirujte sa: VIDEO: Najsexi učiteľka angličtiny: Slovenka Denisa učí deti jazyky a plní si sny tak, že cestuje po celom svete

Denisa Leštachová

Šatník influencerky Denisy Leštachovej tvoria prevažne plavky. Aspoň tak by sa mohlo zdať a táto exotická kráska si raj na Zemi doslova vychutnáva. Inšpirujte sa celými plavkami s výstrihom na chrbte, sú rafinovane sexi a v bielom prevedení krásne zvýraznia slnkom pobozkanú čokoládovú pokožku. 

Dominika Navara Cibulková

Teniska Dominika Navara Cibulková miluje módu a vždy príde s najnovšími trendmi, dokonca aj na plavkách. Vzor známeho módneho domu v odtieni „baby blue“ je na leto ako stvorený a s prichádzajúcou letnou atmosférou vás ihneď naladí na tú správnu vlnu. 

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská zvolila háčkované plavky, ktorú sú hitom posledných sezón a inak tomu nebude ani toto leto. Sú vykrojené, pevné a sexi ako žiadne iné. Klasický trojuholníkový tvar krásne vytvaruje postavu a na pláži sa budete vďaka tomuto strihu cítiť sebavedome. 

Ivana Gáborík

Tanečnica a influencerka Ivana Gáborík zvolila netradičný odtieň v podobe machovej zelenej a práve to na nej ceníme. Celé plavky s výstrihmi sú jednými z kľúčových trendov leta 2019 a ak siahnete po originálnom odtieni ako známa blondínka, budete jedinečná. V kombinácii s kontrastným klobúkom to vyzerá skvelo.

Neprehliadnite: Destinácia, ktorá je hitom roka 2019: Soňa Skoncová si na nej zamilovala ľudí, Alena Pallová svojím stylingom splynula

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová vsádza na istotu a volí bikiny so špagetovými ramienkami. So svojou tip top postavou si to môže dovoliť. Tento strih plaviek muži vždy na ženách milovali, milujú a budú milovať. Pri pohľade na Andreu máme pocit, že zastavila čas.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe