Presunúť na hlavný obsah

Andrea Verešová nie je len krásna modelka: Na tejto jednej maličkosti si zakladá a vedie k tomu aj svoje deti

Slovenské celebrity

Andrea Verešová má za sebou ťažký začiatok roka. Potrápilo ju boľavé koleno, avšak aj to dokázala vziať s úsmevom. Jej životný rytmus je však založený na pozitívnom myslení. Nebráni sa svoju povinnostiam, robí predsa to, čo ju baví najviac.

Mama a úspešná modelka. Andrea Verešová má schopnosť s ľahkosťou skĺbiť svoje svety. Uznáva však, že nie každý deň je prechádzkou ružovou záhradou. Inklinuje hlavne k otvorenosti a úprimnosti, ktorú sa snaží prenášať aj na svoje okolie. Vás môže inšpirovať práve k starostlivosti o to najdôležitejšie – ľudské zdravie

Prečítajte si tiež: Tehotná Jasmina Alagič v plnej svojej kráse: Tento strih šiat z nej urobil neprehliadnuteľnú divu

Úprimnosť ako základný stavebný kameň

„Stres, pracovné povinnosti, učenie a každodenný kolotoč okolo domácnosti dá vždy zabrať,“ modelka sa nebráni ani takémuto tvrdeniu. Je z neho cítiť úprimnosť, nechce pôsobiť nedosiahnuteľným dojmom, práve naopak, koná všetko tak, ako je v jej najlepších silách. Jej denný režim si žiada disciplínu, energiu jej navracia práve starostlivosť, ktorú venuje svojmu zdraviu. 

Mohlo by vás zaujímať: Petra Vlhová vždy s úsmevom na perách: Slovensko reprezentuje vo svete, toto má na ňom najradšej

Medicína, ktorá jej dodáva energiu

Síce mala Andrea začiatkom roka problémy s kolenom, svoj zdravotný stav má už pod kontrolou. Neváha sa opäť postaviť na lyže, pomohla jej práve fyzioterapia. Okrem tej dodáva svojmu telu potrebnú dávku energie v podobe vitamínu C. Ten úspešne funguje ako silný antioxidant, omladzuje organizmus, bojuje proti voľným radikálom, stresu i chorobám. „Dokonca podporuje tvorbu kolagénu v tele. Spolu s akupuntúrou je to jediná ihla, ktorú dobrovoľne znášam,“ poznamenala Andrea Verešová. 

K aktívnemu životnému štýlu jej však rozhodne pomáha aj čas strávený na čerstvom vzduchu. Ten venuje aj svojim deťom, pretože už aj im vštepuje, že nemôžu byť neustále iba vnútri a sledovať najnovšie technológie. Je však známe, že jej dcéra Vanesska a syn Daniel majú k športu veľmi blízko. Vanesska dokonca vyhráva v snoubordingu jednu súťaž za druhou.

Čítajte viac: Dcéra Andrey Verešovej a jej obrovský talent: Neuveríte, akému športu sa venuje tento anjelik!

- Najčítanejšie -