Presunúť na hlavný obsah

Petra Vlhová vždy s úsmevom na perách: Slovensko reprezentuje vo svete, toto má na ňom najradšej

Celebrity

Petra Vlhová nás neustále neprestáva udivovať. Svojím talentom si vybojovala miesto vo svetovom lyžovaní a čo je viac, jej povaha sa nezmenila. Stále je ženou, ktorá si užíva svoj život naplno a nenechá prepadnúť jeho krásne momenty.

Lyžovanie je jej vášeň, ktorá prerástla v celoživotné poslanie. Slovensku prináša dávku hrdosti, nič ju nezastavuje a na perách jej úsmev rozhodne nechýba. Reč je o našej majsterke sveta v obrovskom slalome Petre Vlhovej. Potom ako prežila dva týždne plné emócii a veľkých úspechov, potešila svojich fanúšikov aj doma. Sama prezradila, že takto môže aspoň urobiť radosť tým, ktorí ju mimo Slovenska nemajú možnosť vidieť pretekať. 

Mohlo by vás zaujímať: Tehotná Jasmina Alagič v plnej svojej kráse: Tento strih šiat z nej urobil neprehliadnuteľnú divu

Nikdy neskrýva svoje nadšenie

Petra Vlhová ako keby ani nemávala zlú náladu. Jej životný elán vidieť nielen na štýle jej jazdy, ale aj na úsmeve na tvári, ktorý si uchováva za každých okolností. Počas svojho života je neustále na cestách, o to viac ju teší návrat domov. Svoje dni prežíva naplno – skladajú sa z poctivých tréningov, ale aj možnosti regenerácie tela a mysle. Svoje telo trénuje k dokonalosti vo fitness centre, na opačnej strane vie, že dobrá masáž jej pomôže uvoľniť svalstvo i dopraje čas na vydýchnutie si.

To, čo nikde vo svete nenájde

Život profesionálneho športovca je roztrúsený medzi všetky možné podujatia, ktorých sa musí zúčastniť. Petru Vlhovú nabíjajú energiou práve dve veci. Na jednej strane sú to ľudia – jej rodina, ale aj fanúšikovia, ktorých podporu si nevie vynachváliť a je za ňu neustále vďačná. Na druhej strane je to práve Slovensko, ktoré jej ponúka množstvo priestoru ako športovať a udržiavať sa vo forme pohybom, ktorý môže vykonávať na vzduchu. 

Prečítajte si tiež: Suroviny, na ktoré nedá dopustiť Katarína Sagan: Svojmu synčekovi Marlonovi chce iba to najlepšie

Slovenské hory má Petra prechodené a ich krásu si rada užíva hlavne s výhľadom. To, čo dokáže vytvoriť príroda predsa nemáme možnosť vidieť nikde inde. Jej krásy sú u nás úplne zjavné, Petra sa preto pri svojom pobyte tu niekam vyberie a nával pozitívnej energie nenechá na seba dlho čakať. 

- Najčítanejšie -