Presunúť na hlavný obsah

Gény sa jednoducho nezaprú: Toto je verná kópia speváka Paľa Haberu, veď posúďte sami

Feminity

Je to tak. Gény sa jednoducho nezaprú. A rovnako je to aj v prípade slávnych celebritných oteckov. Spevák Paľo Habera má vo svojom synovi, skutočne vernú kópiu seba samého. Pôjde Paul v stopách svojho otca?

Manželstvo modelky Daniely Peštovej a speváka Paľa Haberu, patrí v našom showbiznise jednoznačne medzi jedno z najstabilnejších. Dvojica spolu vychováva tri deti. Syna Yanicka, ktorého má kráska z prvého vzťahu s Tommasom Butim a ich dve spoločné ratolesti, dcérku Ellu a syna Paula Henryho.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky, ktoré svoje lásky obklopujú prírodou: Rozžiarené sestry Heribanové, Zdenka Predná má takéto veľké detičky 

Ako cez kopirák

Zatiaľ čo malá Ella je celá mama, práve desaťročný Paul Henry vyzerá, ako keby známemu otcovi z oka vypadol. Hrá na klavíri, bicích, takže hudobný talent sa v ňom rozhodne nezaprie. Či však pôjde v stopách slávneho otca a bude sa venovať hudbe, uvidíme časom. Topmodelka a spevák totiž na deti, v týchto veciach netlačia. Chcú, aby si vybrali cestu, ktorou pôjdu. Podporujú ich záujmy, koníčky a snažia sa robiť všetko, aby boli ich deti šťastné. „Neviem, kde skončia moje deti a čo budú v živote robiť, ale jedno je isté – nechám to na ich rozhodnutí, budem ich podporovať, ale hlavne nech sú zdravé a šťastné!,“ ​napísal spevák na svojej sociálnej sieti.

Stále zamilovaní

Ešte v roku 2000, rozvedenému Paľovi Haberovi padla do oka neprehliadnuteľná Daniela. Bola to vraj láska na prvý pohľad. Zaľúbili sa do seba počas spoločného moderovania show. Napokon spolu odišli do New Yorku, kde zostali celé štyri roky. Odvtedy však prešiel naozaj dlhý čas a dnes dvojica napriek rokom, ktoré majú vo vzťahu za sebou, žiari stále šťastím. Pôsobia a ako čerstvo zamilovaní. Vidieť, že to medzi nimi skvele funguje. Daniela a Pavol sú dôkazom, že aj po rokoch môže byť vo vzťahu stále iskra. 

Ukážková rodina

Hoci si aj oni prešli vzostupmi a pádmi, vždy všetko ustáli a boli tu jeden pre druhého, nech sa dialo čokoľvek. A obaja vedia, že to stálo za to. Majú krásnu rodinu, zdravé, šikovné deti. To je v dnešnej dobe naozaj najviac. Navyše Daniela ku všetkému pristupuje s veľkou pokorou a svojou prirodzenosťou si získa takmer každého. Vidieť, že presne vedia, o čom je život a že to najlepšie sa skrýva v maličkostiach.

Neprehliadnite: Dcéra Peštovej a Haberu nezdedila po mame iba krásu, ale aj odvahu: Na túto radikálnu zmenu sa podujala

Podobá sa podľa Vás Paul Henry na svojho otca?

spolu hlasovalo 638 ľudí

Áno
75
Nie
563

- Najčítanejšie -