Presunúť na hlavný obsah

Porovnanie tekutých make-upov s cushion: Ako dosiahnete zjednotenú pleť a vykontúrovanie tváre?

Krása

Chystáte sa na cesty a neviete, čo si so sebou vziať do kozmetickej taštičky? Kľúčom ku krásnej a jasnej pleti je jednoznačne cushion make-up, ktorý vás vždy zachráni alebo vyskúšajte tekutý make-up.

Leto znamená oddych pleti od líčidiel, no niektoré z nás sa predsa len cítia komfortnejšie a sebavedomejšie práve s ním. Najlepší make-up, ktorý si môžete so sebou do kabelky vziať na cesty je jednoznačne cushion make-up. Za vyskúšanie stojí aj tekutý make-up v pere. 

Inšpirujte sa: Letný účes, ktorý v horúcich dňoch oceníte: Polovičný drdol musíte na sebe vyskúšať, držte sa tohto zlatého pravidla

Nivea Ošetrujúci make-up v špongii Hyaluron Cellular Filler

Inovatívny prístup k pleti s ochranným faktorom OF 15. Chráni pleť pred slnkom, zabezpečí jej zjednotenie a potlačenie pigmentových škvŕn pre dosiahnutie mladistvejšieho vzhľadu bez výrazných vrások a to vďaka 24h hydratácie. Roztierajte od stredu tváre pre jemné krytie a pre lepšie krytie vklepávajte po vrstvách.

Skin Veil Pen Ellis Faas (Beautysecret)

Aplikátor v podobe štetca supluje prirodzené nanášanie v tenkej vrstve, čím dosiahnete maximálny komfort a splynutie. Častice rozptylujúce svetlo znižujú výskyt vrások a vďaka obsahu vitamínu E dochádza k výžive pleti, je to totiž výborný antioxidant. Ľahká textúra v širokej palete odtieňov má na svedomí hladký tón pleti a pocit, akoby ste na sebe nemali ani známku make-upu, ale dokonalú pleť od narodenia.

Shiseido Synchro Skin Cushion Compact Bronzer

Ľahká a vzdušná textúra, ktorá pleti dodáva decentný tón opálenia. Prirodzené vykontúrovanie pleti a prežiarený vzhľad. 3D kontúrovací pigment zmení svetelný odraz v závislosti od okolitého sveta. Jemné pigmenty žltej a naproti tomu ružovkasté tóny vytvárajúce kontrast, ktorý dodáva plasticitu vzhľadu. Výsledkom je rozjasnená pleť pobozkaná žhavým letným slnkom. 

Dior Backstage Face & Body Foundation

Ak patríte medzi ženy, ktoré nedajú na rady profesionálnych make-up artistov, ste na správnom mieste. Krycie schopnosti tohto make-upu sú jeho tajnou zbraňou a zachráni vás, nech sa nachádzate kdekoľvek. Výsledkom je pritom zjednotená a žiarivá pleť. Tekutá textúra a povrchová úprava vykúzlia pleť, po ktorej túži každá.

Gosh Copengahen Drops Make-up

Radí sa medzi pokrokové make-upy s ľahkou konzistenciou bez obsahu vody. Aplikácia tohto make-upu je pomocou pipety. Na pleť nanášate kvapky a vďaka nim dosiahnete zjednotený tón a pleť, ktorá dýcha bez náznaku masky. Súlad so súčasným trendom maximálnej prirodzenosti a ľahkosti. Cez deň nechajte pleť dýchať bez make-upu a večer si môžete ľahkým poklepkaním do pleti zakryť jemné nezrovnalosti.

Neprehliadnite: Kvôli týmto chybám pri líčení očí vyzeráte staršie: Vyhnite sa im a uberiete si tým roky navyše

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus