Presunúť na hlavný obsah

Jesenné trendy v manikúre. S týmito farbami nešliapnete vedľa

Krása

Spolu s letnými horúčavami sa lúčime aj s bláznivou letnou manikúrou a nastal čas na niečo sofistikovanejšie. Aké sú trendy na nadchádzajúcu sezónu?

Perly a 3D efekty

Dizajnéri Adeam, Phillip Plein či Antonio Marras - všetci sa zbláznili do 3D vzorov a špeciálnu pozornosť venovali perlám, ktoré zažívajú obrovský comeback nielen v doplnkoch. Nájdete ich všade a práve dizajnér Adeam podčiarkol ich elganciu, keď pripevnil na nechty modeliek rôzne veľkosti ozdobných perličiek. 

Neprehliadnite: Odriekanie a hladovanie je cesta do pekla: Osvojte si tieto tri triky a schudnete v priebehu 4 týždňov 6 kíl

3D efekty a steampunk

Čierna, sýtomodrá, baklažánová, a k tomu výrazné ozdôbky, ako sú glitre, retiazky, kamienky, geometrické vzory, to všetko patrí k steampunku a na prehliadkach jeseň/zima sa nimi v manikúre inšpirovali aj dizajnéri Shiaparelli či Manish Arork. 

Metalické odlesky

Od zemitých odtieňov až po romantickú ružovú, na rukách sa nosí všetko, čo sa blyští. Ralph and Russo zvolili pre svoju jesennú kolekciu nežný perleťový lak na nechty.

Neprehliadnite: Inštruktorka jogy Vierka Ayisi: Joga nie je len cvičenie, ale aj forma získavania hlbších odpovedí na svoje otázky

Niekto to rád červené

Nadčasovou stálicou je červená farba, ktorej v novej sezóne ostali verné aj značky Cushnie či Burbonesse. Ak hľadáte správny jesenný odtieň, stavte na temnú burgundy.

Nestarnúca francúzska manikúra

Francúzska manikúra a prirodzené odtiene nechtov zažívajú comeback. Armani, Chanel, Louis Vuitton či Elie Saab upustili od výrazných manikúr a stavili na dievčenskú francúzsku manikúru, prirodzenú dĺžku a naturálne odtiene.

Neprehliadnite: Odložte činky! Toto sú najlepšie cviky na ramená, vďaka ktorým budete pôsobiť štíhlejšie

- Najčítanejšie -