Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Inštruktorka jogy Vierka Ayisi: Joga nie je len cvičenie, ale aj forma získavania hlbších odpovedí na svoje otázky

Feminity TV

Žijeme vo veľmi rýchlej a intenzívnej dobe, ktorá nás neustále stavia do stresujúcich situácií, ktoré si vyžadujú našu rýchlu odpoveď. O to viac by sme sa mali zastaviť a venovať pozornosť nášmu vnútru.

V nádherných priestoroch Mozartovho domu sa konalo podujatie Wonder Woman Day, ktoré bolo určené ženám a ktorého hostiteľkou bola Vierka Ayisi, zakladateľka Inspirit Yoga. „Toto podujatie je zamerané na spájanie žien rôznych vekových kategórií a rôznych oblastí života. V podstate ide o prepájanie aktivít, ktoré robia ženy šťastnými. Takže tu máte jogu, máme tu meditáciu, zvukoterapiu, prednášku o kráse, o ayurvéde, zdravé jedlo, a samozrejme dobrú náladu a príjemnú hudbu,” hovorí o podujatí inštruktorka jogy Vierka Ayisi.

Neprehliadnite: VIDEO: Skúste cviky na tip-top guľatý zadoček: Bez drepov sa to nezaobíde, no predtým si odpovedzte na túto otázku

FEMINITY TV: Pozrite si atmosféru podujatia Wonder Woman Day s Vierkou Ayisi

Prečítajte si tiež: VIDEO: 5 cvikov, ktoré vám vypnú brucho a vylepšia postavu: Pneumatika po nich bude len miznúť

Prečo práve joga?

Joga nie je len spôsob cvičenia, ktorý udržiava vo forme naše telo, ale je to aj spôsob, ako sa naučiť pracovať s našou mysľou, ktorá je častokrát vystavovaná ešte väčším výzvam ako naše telo. „Pravidelnou praxou jogy získavame vnútorné a vonkajšie očistenie.” Inštruktorka jogy Vierka Ayisi tiež vysvetľuje, prečo je dobré cvičiť jogu: „Je to úžasný spôsob, ako sa udržiavať vo forme, ako získať silu a flexibilitu a prepojiť sa trošičku hlbšie sám/sama so sebou. Takisto si myslím, že je to forma upokojenia mysle a forma získavania hlbších odpovedí na svoje otázky.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa (@vierka_ayisi),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus