Presunúť na hlavný obsah

Tento cvik vás zbaví bolesti chrbta, krku a hlavy: Zaberie 1 minútu, no budete z neho ťažiť niekoľko mesiacov

Fitness

Ak vás trápia neustále bolesti v oblasti chrbta a hlavy, vieme čo vám naozaj pomôže. Tento cvik vás do 60 sekúnd zbaví nepríjemnej bolesti a funguje naozaj skvele!

Pokiaľ trpíte bolesťami, hlavy, krčnej chrbtice, migrénami, či vás trápi bolesť chrbta, máme pre vás jeden skvelý trik. Jednoduché cvičenie, ktoré vám zaberie približne 60 sekúnd a zbaví vás všetkých spomínaných ťažkostí dokonca na dlhú dobu. 

Neprehliadnite: Skúste tieto dve zmeny a váš obvod pása sa zmení na nepoznanie: Prečo ženy majú väčšiu chuť na sladké než muži?

Jeden podstatný benefit naozaj oceníte

Vedeli ste, že krčná chrbtica patrí medzi najpoužívanejšiu a zároveň nechránenú oblasť svalovo - kostrového systému? Laicky povedané, ide o najviac zaťažovanú oblasť nášho tela, ktorá zároveň trpí najčastejšie rôznymi degeneratívnymi zmenami? Ak to chcete zmeniť, stačí v podstate počúvať svoje telo a osvojiť si jeden základný cvik. Skvelé je, že ho môžete robiť v práci, doma, vonku, kdekoľvek. Gymnastické krčné cvičenie je skutočnou záchranou. Nezaberá veľa času a jeho účinnosť je naozaj preukázaná.

Geniálny, rýchly a účinný

Posilní svalové centrum v oblasti krku a okamžite vás zabví bolestí hlavy. Tento cvik je skutočne mimoriadne efektívny. Jeho podstatou je, že vám začne uvoľňovať a rozťahovať svaly, čím sa veľmi rýchlo dostaví pocit relaxácie a uvoľnenia. Tak poďme na to!

Neprehliadnite: Objavte nápoj, ktorý vás zbaví ranného nafukovania brucha: Takto sa zobudíte o kilo ľahšia

Postavte sa rovno a ruky roztiahnite do strany. Krk musíte mať rovný, ramená a bradu držte v rovnobežnej rovine s podlahou. Hlavu pomaly ťahajte smerom dopredu, otočte ju do strany a postupne ju pritiahnite k ramenu. Vašim cieľom je dotknúť sa ho. To isté zopakujte aj na opačnej strane. Hoci funguje naozaj rýchlo, pokiaľ sa chcete zbaviť dlhodobých a chronických bolestí, ktoré pretrvávajú, je dobre tento cvik robiť aspoň trikrát denne, minimálne mesiac. Keď si ho osvojíte, skutočne vám bude stačiť minúta z času na čas a budete z toho ťažiť naozaj dlhú dobu. Uvidíte, že trochu úsilia a disciplíny dokáže ozajstné zázraky. Za vyskúšanie to stojí, či nie?

Skúsite toto cvičenie na vlastnej koži?

spolu hlasovalo 792 ľudí

Nie
39

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe