Presunúť na hlavný obsah

Tento typ žien má v sebe oheň a bujnú fantáziu: Prezradia ju nohavičky, aké nosí pod šatami

Partnerské vzťahy

Táto žena zo seba vyžaruje vášeň a zmysel pre sexuálnu fantáziu. Je sebavedomá, ale to je len výhodou, pretože si vždy dokáže vydupať to svoje a prezradí ju strih nohavičiek.

Spodná bielizeň je súčasťou každého z nás a aj keď ju veľa žien volí skôr z praktického hľadiska, možno si práve týmto nevinným detailom vo škodia. Ak však žena sústredí svoju pozornosť na výber nohavičiek rafinovaných strihov signalizuje to jej otvorenosť a bujnejšiu fantáziu v porovnaní s ostatnými ženami. Čo všetko teda prezradia nohavičky o jej hrdej majiteľke?

Prečítajte si: Tieto znamenia sa k sebe nehodia: Pozrite sa, či to má s tou vašou polovičkou naozaj zmysel

Žena, ktorej záleží na tom, čo nosí pod šatami, má bujnú fantáziu

Reč je o strihoch, ktoré navodzujú erotický podtón a sem jednoznačne patria tango nohavičky. Či už hladké alebo čipkované, s mašličkou alebo inými aplikáciami, dôležité je, aby neboli z bavlny. 
Trend posledných mesiacov, podobne ako pri plavkových trendoch, ukazuje, že čím vykrojenejšie, tým lepšie. 90. roky sú späť aj čo sa týka strihov spodnej bielizne, neplatí to však o strihu „tam dolu“.
Ženy, ktorým záleží na tom, čo nosia pod šatami aj počas bežných dní, nepriamo o sebe prezrádzajú, že im milostný život nie je vôbec ukradnutý, práve naopak. Dávajú o sebe najavo, že majú bujnú fantáziu, za dverami spálne rady experimentujú a nechajú sa od svojej polovičky nahovoriť naozaj na všetko možné. 

Patričná dávka sebavedomia z nich robí priebojné dračice, ktoré kedykoľvek prevezmú situáciu do svojich vlastných rúk. Sú dravé, vášnivé a neustále neuspokojené. Možno práve preto je tento typ žien pre mužov veľmi atraktívny, vycítia to z nich aj cez oblečenie, povedali by ste to?

Neprehliadnite: Darček, ktorý som dala svojmu manželovi napokon odhalil jeho neveru: Toto bol ten moment, keď som to zistila

Muži si ich „strážia“

Zrejme nikoho neprekvapí, že práve tento typ žien patrí do skupiny „ohrozených“. Muži sa totiž obávajú, že im ich ľahko môže iný alfa samec prebrať a boja sa potenciálnej nevery. Preto robia všetko pre to, aby si získali pozornosť takejto ženy a pripútali si ju.
No a ruku na srdce, ktorá žena netúži práve po tom, aby ju muž neustále dobýval a nosil ju na rukách? 

Dámy, vedzte, že niekedy stačí naozaj zmeniť detaily. Nerobte to však len kvôli tomu, aby ste naplnili predstavy svojho partnera či manžela. Nie je to dôveryhodné. Musíte to chcieť sama a byť s tým stopercentne zžitá. Uvidíte, že to zlepší vašu kvalitu milostného života, ale aj celkového vzťahu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus