Presunúť na hlavný obsah

Manželky podľa znamenia zverokruhu: Takúto ženu muži len ťažko opustia, aj keď to nemusí byť ideálna žena

Partnerské vzťahy

Pre každé znamenie sú charakteristické iné vlastnosti. Čo však robí zo ženy tú najlepšiu manželku, za ktorú bude každý muž vďačný a naopak, aké sú naše slabšie stránky?

Vodnár

Žena narodená v znamení Vodnára je plná protikladov a paradoxov. Niekedy môže byť pre muža ťažké prečítať jej povahu a vyznať sa v nej. Túži po slobode a odklonu od konvencie, dokáže byť dobrou matkou s kamarátskym prístupom, pevnú ruku však musí držať muž. 

Prečítajte si: Môj muž si na mne všimol malú zmenu, ktorá mi rozbila manželstvo: Nespravte rovnakú chybu ako ja

Ryby

Ich charakteristickým znakom je obeta. Urobia čokoľvek pre svoju rodinu len, aby udržala pokope. Žena v tomto znamení je veľmi citlivá a senzitívna. Od muža očakáva, že sa o všetko postará, zároveň aj o ňu. Z dlhodobého hľadiska to však nemusí každému mužovi vyhovovať.

Baran

Baran je priamy. Do vzťahu prináša vášeň a energiu a to aj po vstupe do manželstva. Keď ide o vážne veci, je to manželka bojovníčka a len tak sa nedá. Žena narodená v tomto znamení si aj rokmi vo vzťahu zachováva mladého ducha a preto ich muži milujú. 

Býk

Pre ženy v znamení Býka je dôležitá aj minulosť, takže muž musí rátať s tým, že potrebuje nahliadnuť aj do tej jeho. Tieto ženy sú však vernými manželkami a pre svoju rodinu sa snažia urobiť maximum. Nežijú len prítomnosťou, snažia sa o čo najlepšie prognózy budúcnosti.

Blíženci

Povaha typická pre Blížencov sa prejavuje aj v manželstve. Žena v tomto znamení je nevyspytateľná a neustále túži po zmenách. Láka ju to k viacerým vzťahom a keď aj v jednom zotrváva, nie je to s ňou niekedy jednoduché. Napriek tomu je silným magnetom pre mužov.

Rak

Jedno z najviac rodinne založených znamení vôbec. Väčšinou si hľadá za muža „slabšieho“, o ktorého sa môže starať a cítiť sa nápomocná. Často tak preberá vo vzťahu úlohu muža, ale vzájomne im to vyhovuje. 

Lev 

Žena v znamení Leva sa cíti sebaisto a vôbec nepochybuje o svojom vzťahu. Potrebuje pri sebe ešte silnejšieho muža a preto je postavenie v spoločnosti jedným z najdôležitejším pilierom úspechu vzťahu. Muži to z nich cítia a málokedy ich opustia, aj keď to nemusí byť ideálna manželka.

Panna

Panny si starostlivo plnia všetky svoje úlohy byť dokonalou manželkou. Skrýva sa v nich neha, obeta a vôbec nebojujú so svojím egom. Sú jednými z najlepších manželiek, u ktorých muž nájde pochopenie. Záleží však od muža, niektorí môžu práve toto považovať za istotu a láka ich paralelne aj niečo iné.

Váhy

Má v sebe niečo očarujúce, vďaka čomu jej muž i okolie plní všetky priania. Hoci si úlohu manželky plnia rady, spoločnosť a nadväzovanie kontaktov je im blízka a nečakajte od nich, že budú len žienky domáce. Potrebujú sa cítiť stále na výslní. 

Škorpión

Žena Škorpiónka nemá rada autoritu, ale ani sama ju nevyžaruje. Nenápadne sa však snaží ovládať partnera a smerovať ho k uspokojeniu svojich predstáv a potrieb. Často sú tieto ženy označované za tichú vodu, ktoré brehy myje. Buďte pri nich pripravení na náladovosť.

Neprehliadnite: Pánska jazda môjho muža pred svadbou sa nám stala osudnou: To, čo mi poslal jeho kamarát, nemalo obdoby

Strelec

Sprevádza ich cholerická povaha a treba rátať s tým, že sú to ženy moralistky. Majú však silne vyvinutý zmysel pre spravodlivosť a za tou si idú hlava nehlava. Nemyslia pritom len na seba, ale na rodinu ako takú.

Kozorožec

Ženy v znamení Kozorožca si dobre rozmyslia, s kým vstúpia do manželstva. Pôsobia rezervovane, čo môže niekedy pôsobiť povýšenecky. Sú to však jedni z najtolerantnejších žien, ktoré vedia, že na vzťahu treba pracovať a nič nie je len tak. 

- Najčítanejšie -